J.W. Muller Publik & toppverk

1812 – 1845

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för J.W. Muller på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

J.W. Muller: nyckeltal

Det mest visade verket är Scene in Wales: 300 visningar under tolv månader, vilket motsvarar 10% av J.W. Mullers totala visningar. Sedan An alpine scene och Sand pits, hampstead heath. Totalt 2 700 besök: 600 på artistsidan, 2 100 på verken. Publiken minskar: 50% färre besök i Okt 2026 än i Sep 2026. Toppmånad: Jul 2026 med 2 200 besök. En smak sticker ut: Fridfull (Stämning) står för 100% av besöken trots att den endast utgör 25% av katalogen.

J.W. Muller: de 10 mest visade verken

Denna ranking baseras på visningar, inte katalogpoäng: de 10 verk av J.W. Muller som visats mest på OriginalUniqueArt.com under tolv månader.

  1. Scene in Wales 1 Scene in Wales 300 besök · 10,0%
  2. An alpine scene 2 An alpine scene 200 besök · 6,7%
  3. Sand pits, hampstead heath 3 Sand pits, hampstead heath 200 besök · 6,7%
  4. St benet's abbey 4 St benet's abbey 200 besök · 6,7%
  5. Landscape with Girl 5 Landscape with Girl 100 besök · 3,3%
  6. Head of a Zingari, Xanthus 6 Head of a Zingari, Xanthus 100 besök · 3,3%
  7. Mountain River with a Boy Fishing 7 Mountain River with a Boy Fishing 100 besök · 3,3%
  8. The baronial hall 8 The baronial hall 100 besök · 3,3%
  9. A woody landscape 9 A woody landscape 100 besök · 3,3%
  10. Landscape, young anglers 10 Landscape, young anglers 100 besök · 3,3%

Hur förändras publiken för J.W. Muller från månad till månad?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Visa siffrorna
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 20264001 800
Aug 20261000
Sep 20260200
Okt 20261000

Hur har J.W. Mullers verk visats under året?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Hur ser de mest visade verken av J.W. Muller ut under året i jämförelse?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Visa siffrorna
KonstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Interior of a Welsh cottage000000000000
Eastern Landscape000000000000
Clearing after Rain, Pont H…00000000001000
The young anglers00000000001000
Landscape, young anglers000000000000
Gillingham on the Medway000000000000
Heidelberg000000000000
Landscape With Windmill000000000000
Interior Collegiate Church…000000000000
The Entrance to Venice000000000000

Vilka språk använder publiken till J.W. Muller?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Visa siffrorna
SpråkBesökDela
Tyska200100,0%

Hur ser det dagliga besöksantalet för J.W. Muller ut, och vad är prognosen?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Visa siffrorna
DagBesök
sön 18 Okt0
mån 19 Okt0
tis 20 Okt0
ons 21 Okt0
tors 22 Okt0
fre 23 Okt0
lör 24 Okt0
sön 25 Okt0
mån 26 Okt0
tis 27 Okt0
ons 28 Okt0
tors 29 Okt0
fre 30 Okt0
lör 31 Okt0
sön 1 Nov100
mån 2 Nov0
tis 3 Nov0
ons 4 Nov200
tors 5 Nov100
fre 6 Nov100
lör 7 Nov0
sön 8 Nov (prognos)100
mån 9 Nov (prognos)0
tis 10 Nov (prognos)0
ons 11 Nov (prognos)300
tors 12 Nov (prognos)100
fre 13 Nov (prognos)100
lör 14 Nov (prognos)0
sön 15 Nov (prognos)200
mån 16 Nov (prognos)0
tis 17 Nov (prognos)0
ons 18 Nov (prognos)400
tors 19 Nov (prognos)200
fre 20 Nov (prognos)200
lör 21 Nov (prognos)0
sön 22 Nov (prognos)200
mån 23 Nov (prognos)0
tis 24 Nov (prognos)0
ons 25 Nov (prognos)400
tors 26 Nov (prognos)200
fre 27 Nov (prognos)200
lör 28 Nov (prognos)0

J.W. Muller: korta svar

Vilket är det mest visade verket av J.W. Muller?

Scene in Wales: 300 besök, vilket utgör 10% av alla visningar för J.W. Muller. Listan sträcker sig ner till rankning 10.

Hur många besök får J.W. Muller?

2 700 under tolv månader (600 på artistsidan, 2 100 på verken).

Föredrar publiken en viss typ av verk av J.W. Muller?

Ja, Fridfull (Stämning): 100% av besöken för 25% av katalogen.