Ismael Nery Publik & toppverk

1900 – 1934

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Ismael Nery på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

Ismael Nery: nyckeltal

Det mest visade verket är Self-portrait: 200 visningar under tolv månader, vilket motsvarar 40% av Ismael Nerys totala visningar. Sedan Longing for love och Self-portrait. Totalt 700 besök: 400 på artistsidan, 300 på verken. Toppmånad: Jul 2026 med 300 besök. En smak sticker ut: Mjuk luminans (Ljusstyrka) står för 60% av besöken trots att den endast utgör 33% av katalogen.

Ismael Nery: de 4 mest visade verken

Denna ranking baseras på visningar, inte katalogpoäng: de 4 verk av Ismael Nery som visats mest på OriginalUniqueArt.com under tolv månader.

  1. Self-portrait 1 Self-portrait, 1930 200 besök · 40,0%
  2. Longing for love 2 Longing for love, 1932 100 besök · 20,0%
  3. Self-portrait 3 Self-portrait, 1930 100 besök · 20,0%
  4. Adam and Eve 4 Adam and Eve 100 besök · 20,0%

Hur förändras publiken för Ismael Nery från månad till månad?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Visa siffrorna
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20260300
Aug 202600
Sep 20262000
Okt 20262000

Hur har Ismael Nerys verk visats under året?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Hur ser de mest visade verken av Ismael Nery ut under året i jämförelse?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Visa siffrorna
KonstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Self-portrait000000000000
Nudes on the crag000000000000
Self-portrait00000000100000
Longing for love00000000100000
Adam and Eve00000000100000
Self-portrait000000000000

Vilka språk använder publiken till Ismael Nery?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Visa siffrorna
SpråkBesökDela
Engelska20066,7%
Spanska10033,3%

Hur ser det dagliga besöksantalet för Ismael Nery ut, och vad är prognosen?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Visa siffrorna
DagBesök
fre 16 Okt0
lör 17 Okt0
sön 18 Okt0
mån 19 Okt0
tis 20 Okt0
ons 21 Okt100
tors 22 Okt0
fre 23 Okt0
lör 24 Okt0
sön 25 Okt0
mån 26 Okt0
tis 27 Okt0
ons 28 Okt0
tors 29 Okt0
fre 30 Okt100
lör 31 Okt0
sön 1 Nov0
mån 2 Nov0
tis 3 Nov100
ons 4 Nov0
tors 5 Nov0
fre 6 Nov (prognos)100
lör 7 Nov (prognos)0
sön 8 Nov (prognos)0
mån 9 Nov (prognos)0
tis 10 Nov (prognos)100
ons 11 Nov (prognos)100
tors 12 Nov (prognos)0
fre 13 Nov (prognos)100
lör 14 Nov (prognos)0
sön 15 Nov (prognos)0
mån 16 Nov (prognos)0
tis 17 Nov (prognos)100
ons 18 Nov (prognos)100
tors 19 Nov (prognos)0
fre 20 Nov (prognos)100
lör 21 Nov (prognos)0
sön 22 Nov (prognos)0
mån 23 Nov (prognos)0
tis 24 Nov (prognos)100
ons 25 Nov (prognos)100
tors 26 Nov (prognos)0

Ismael Nery: korta svar

Vilket är det mest visade verket av Ismael Nery?

Self-portrait: 200 besök, vilket utgör 40% av alla visningar för Ismael Nery. Listan sträcker sig ner till rankning 4.

Hur många besök får Ismael Nery?

700 under tolv månader (400 på artistsidan, 300 på verken).

Föredrar publiken en viss typ av verk av Ismael Nery?

Ja, Mjuk luminans (Ljusstyrka): 60% av besöken för 33% av katalogen.