Allen Spatz Vem som tittar

1948 – 1980

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Allen Spatz på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

Allen Spatz: publiken i korthet

Nelson Gonzalez and Yomo Toro drar till sig flest blickar: 100 besök under tolv månader, vilket motsvarar 17% av alla visningar av Allen Spatz på OriginalUniqueArt.com. Följs av Johnny Pacheco och Cachao on bass 1. Allen Spatz genererade 800 besök: 200 på artistsidan och 600 på enskilda verk. Mindre uppmärksamhet på sistone: antalet besök minskade med 100% från Aug 2026 till Sep 2026. Den mest intensiva månaden var Jul 2026 med 600 besök. Publiken lutar åt Mjuk skugga (Ljusstyrka): 83% av besöken, för 44% av konstnärens katalog.

De 6 verk av Allen Spatz som drar till sig flest blickar

Rankade efter faktiska besök på OriginalUniqueArt.com under de senaste tolv månaderna: de 6 verk av Allen Spatz som folk öppnar mest, med förstaplatsen först.

  1. Nelson Gonzalez and Yomo Toro 1 Nelson Gonzalez and Yomo Toro, 2005 100 besök · 16,7%
  2. Johnny Pacheco 2 Johnny Pacheco, 2005 100 besök · 16,7%
  3. Cachao on bass 1 3 Cachao on bass 1, 2000 100 besök · 16,7%
  4. Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage 4 Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage, 2000 100 besök · 16,7%
  5. Yomo Toro 5 Yomo Toro, 2000 100 besök · 16,7%
  6. El Gran Combo Performing at Madison Square Garden 6 El Gran Combo Performing at Madison Square Garden, 2001 100 besök · 16,7%

Hur många personer tittar på Allen Spatz varje månad?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Visa siffrorna
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 2026100500
Aug 20261000
Sep 202600

Hur ofta visas verken av Allen Spatz?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Vilka verk av Allen Spatz drar mest uppmärksamhet, månad för månad?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Visa siffrorna
KonstverkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Roberto Roena000000000000
Cachao on Bass 6000000000000
Cachao on Bass 7000000000000
Nelson Gonzalez and Yomo To…00000000010000
Johnny Pacheco000000000000
Cachao on bass 100000000010000
Yomo Toro The King of Cuatro000000000000
Cachao y su Orquestra 1000000000000
Cachao on Bass 5000000000000
Cachao on bass 4000000000000

Vilka språk följer folk Allen Spatz på?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Visa siffrorna
SpråkBesökDela
Engelska200100,0%

Hur många personer tittar på Allen Spatz varje dag, och vad är förväntat?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Visa siffrorna
DagBesök
sön 27 Sep0
mån 28 Sep0
tis 29 Sep0
ons 30 Sep0
tors 1 Okt0
fre 2 Okt0
lör 3 Okt0
sön 4 Okt0
mån 5 Okt0
tis 6 Okt100
ons 7 Okt0
tors 8 Okt0
fre 9 Okt0
lör 10 Okt0
sön 11 Okt0
mån 12 Okt0
tis 13 Okt100
ons 14 Okt0
tors 15 Okt0
fre 16 Okt0
lör 17 Okt0
sön 18 Okt (prognos)0
mån 19 Okt (prognos)0
tis 20 Okt (prognos)100
ons 21 Okt (prognos)0
tors 22 Okt (prognos)0
fre 23 Okt (prognos)0
lör 24 Okt (prognos)0
sön 25 Okt (prognos)0
mån 26 Okt (prognos)0
tis 27 Okt (prognos)200
ons 28 Okt (prognos)0
tors 29 Okt (prognos)0
fre 30 Okt (prognos)0
lör 31 Okt (prognos)0
sön 1 Nov (prognos)0
mån 2 Nov (prognos)0
tis 3 Nov (prognos)200
ons 4 Nov (prognos)0
tors 5 Nov (prognos)0
fre 6 Nov (prognos)0
lör 7 Nov (prognos)0

Frågor om Allen Spatz

Vilka verk av Allen Spatz får mest uppmärksamhet?

Nelson Gonzalez and Yomo Toro, med 100 besök (17% av alla visningar för Allen Spatz). Rankingen ovan listar 6 verk.

Hur många tittar på Allen Spatz på OriginalUniqueArt.com?

800 besök under tolv månader: 200 på artistsidan och 600 på enskilda verk.

Vilken typ av verk av Allen Spatz föredrar folk?

Mjuk skugga (Ljusstyrka): 83% av besöken, jämfört med 44% av katalogen.