Alfio Giuffrida Vem som tittar

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Alfio Giuffrida på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

Alfio Giuffrida: publiken i korthet

Natura Exp22 drar till sig flest blickar: 200 besök under tolv månader, vilket motsvarar 20% av alla visningar av Alfio Giuffrida på OriginalUniqueArt.com. Följs av BONSAI Exp4 och Round Plants Exp14. Alfio Giuffrida genererade 1 600 besök: 800 på artistsidan och 800 på enskilda verk. Fler visningar varje månad: besöken ökade med 100% från Aug 2026 till Sep 2026. Den mest intensiva månaden var Jul 2026 med 700 besök. Publiken lutar åt Balanserad harmoni (Färgharmoni): 40% av besöken, för 17% av konstnärens katalog.

De 9 verk av Alfio Giuffrida som drar till sig flest blickar

Rankade efter faktiska besök på OriginalUniqueArt.com under de senaste tolv månaderna: de 9 verk av Alfio Giuffrida som folk öppnar mest, med förstaplatsen först.

  1. Natura Exp22 1 Natura Exp22, 2018 200 besök · 20,0%
  2. BONSAI Exp4 2 BONSAI Exp4, 2017 100 besök · 10,0%
  3. Round Plants Exp14 3 Round Plants Exp14, 2017 100 besök · 10,0%
  4. Natura Exp24 4 Natura Exp24, 2018 100 besök · 10,0%
  5. TORE Exp1 5 TORE Exp1, 2017 100 besök · 10,0%
  6. Exponate Exp11 6 Exponate Exp11, 2017 100 besök · 10,0%
  7. URBAN SCREENS Exp45 7 URBAN SCREENS Exp45, 2017 100 besök · 10,0%
  8. URBAN SCREENS Exp43 8 URBAN SCREENS Exp43, 2017 100 besök · 10,0%
  9. Überwindungen A Exp3 9 Überwindungen A Exp3, 2018 100 besök · 10,0%

Hur många personer tittar på Alfio Giuffrida varje månad?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Visa siffrorna
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20260700
Aug 20263000
Sep 2026500100

Hur ofta visas verken av Alfio Giuffrida?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Vilka verk av Alfio Giuffrida drar mest uppmärksamhet, månad för månad?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Visa siffrorna
KonstverkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
URBAN SCREENS Exp43000000000000
Überwindungen A Exp300000000000100
Natura Exp24000000000000
Exponate Exp15000000000000
Eingangstore Exp7000000000000
Eingangstore Exp1000000000000
Eingangstore Exp4000000000000
Exponate Exp9000000000000
URBAN SCREENS Exp4500000000010000
Exponate Exp1100000000010000

Vilka språk följer folk Alfio Giuffrida på?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Visa siffrorna
SpråkBesökDela
Engelska300100,0%

Hur många personer tittar på Alfio Giuffrida varje dag, och vad är förväntat?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Visa siffrorna
DagBesök
tors 8 Okt100
fre 9 Okt0
lör 10 Okt200
sön 11 Okt0
mån 12 Okt100
tis 13 Okt0
ons 14 Okt0
tors 15 Okt0
fre 16 Okt0
lör 17 Okt100
sön 18 Okt0
mån 19 Okt100
tis 20 Okt100
ons 21 Okt0
tors 22 Okt0
fre 23 Okt0
lör 24 Okt0
sön 25 Okt0
mån 26 Okt0
tis 27 Okt0
ons 28 Okt0
tors 29 Okt (prognos)0
fre 30 Okt (prognos)0
lör 31 Okt (prognos)0
sön 1 Nov (prognos)0
mån 2 Nov (prognos)0
tis 3 Nov (prognos)0
ons 4 Nov (prognos)0
tors 5 Nov (prognos)0
fre 6 Nov (prognos)0
lör 7 Nov (prognos)0
sön 8 Nov (prognos)0
mån 9 Nov (prognos)0
tis 10 Nov (prognos)0
ons 11 Nov (prognos)0
tors 12 Nov (prognos)0
fre 13 Nov (prognos)0
lör 14 Nov (prognos)0
sön 15 Nov (prognos)0
mån 16 Nov (prognos)0
tis 17 Nov (prognos)0
ons 18 Nov (prognos)0

Frågor om Alfio Giuffrida

Vilka verk av Alfio Giuffrida får mest uppmärksamhet?

Natura Exp22, med 200 besök (20% av alla visningar för Alfio Giuffrida). Rankingen ovan listar 9 verk.

Hur många tittar på Alfio Giuffrida på OriginalUniqueArt.com?

1 600 besök under tolv månader: 800 på artistsidan och 800 på enskilda verk.

Vilken typ av verk av Alfio Giuffrida föredrar folk?

Balanserad harmoni (Färgharmoni): 40% av besöken, jämfört med 17% av katalogen.