Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Lusi Kemp-Velč na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Lusi Kemp-Velč: ključne ličnosti
Najgledanije delo je Gypsy Horse Drovers: 500 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što je 18% ukupnog broja pregleda za umetnika Lusi Kemp-Velč. Zatim The Years at the Spring i Colt Hunting in the New Forest. Ukupno 2.600 poseta: 800 na stranici umetnika, 1.800 na delima. Publika raste: 60% više poseta u Окт. 2026 nego u Сеп. 2026. Peak mesec: Јул. 2026 sa 1.000 poseta. Jedan stil se izdvaja: Blaga senka (Luminansa) privlači 50% poseta, a čini samo 26% kataloga.
Lusi Kemp-Velč: 10 najgledanijih dela
Ovo rangiranje broji posete, a ne ocene iz kataloga: 10 dela umetnika Lusi Kemp-Velč koja su najgledanija na OriginalUniqueArt.com u poslednjih dvanaest meseci.
-
1
Gypsy Horse Drovers, 1895
500 poseta · 17,9%
-
2
The Years at the Spring
500 poseta · 17,9%
-
3
Colt Hunting in the New Forest, 1897
300 poseta · 10,7%
-
4
Timber Run in the Welsh Hills
200 poseta · 7,1%
-
5
Winter's White Silence, 1924
200 poseta · 7,1%
-
6
The Call, 1937
200 poseta · 7,1%
-
7
Logging in Grizedale Forest
200 poseta · 7,1%
-
8
Sketch of Horse's Head, 1895
100 poseta · 3,6%
-
9
The Riders, 1911
100 poseta · 3,6%
-
10
Toilers, 1886
100 poseta · 3,6%
Kako se publika Lusi Kemp-Velč menja iz meseca u mesec?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži brojke
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 200 | 0 |
| Јул. 2026 | 400 | 600 |
| Ауг. 2026 | 0 | 100 |
| Сеп. 2026 | 0 | 500 |
| Окт. 2026 | 200 | 600 |
Koliko su se dela umetnika Lusi Kemp-Velč posmatrala tokom godine?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta publika bira među delima umetnika Lusi Kemp-Velč?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 11,4% | 10,7% |
| Blaga senka | 25,7% | 50,0% |
| Blaga luminancija | 54,3% | 39,3% |
| Svetla ravnoteža | 8,6% | 0,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 25,7% | 21,4% |
| Suptilne boje | 37,1% | 42,9% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 28,6% | 35,7% |
| Jasna prisutnost boja | 8,6% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 52,4% | 70,6% |
| Neutralne boje | 28,6% | 29,4% |
| Tamni tonovi | 14,3% | 0,0% |
| Priroda | 4,8% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 31,4% | 21,4% |
| Uravnoteženo | 60,0% | 78,6% |
| Živopisno | 8,6% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 5,7% | 0,0% |
| Blag | 22,9% | 35,7% |
| Uravnotežen | 20,0% | 32,1% |
| Upečatljiv | 14,3% | 21,4% |
| Izjava | 37,1% | 10,7% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 17,1% | 10,7% |
| Blago izmešana paleta | 2,9% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 8,6% | 3,6% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 65,7% | 75,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 5,7% | 10,7% |
Kako se najgledanija dela umetnika Lusi Kemp-Velč porede tokom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži brojke
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Big Guns to the Front | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colt Hunting in the New For… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polo, the Great Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Forward the Guns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hill Folk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aristocrats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Call | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Gypsy Horse Drovers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Toilers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Foam Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima govori publika umetnika Lusi Kemp-Velč?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| енглески | 200 | 100,0% |
Kako izgledaju dnevne posete umetniku Lusi Kemp-Velč i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži brojke
| Dan | Posete |
|---|---|
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. | 100 |
| пон. 19 Окт. | 0 |
| уто. 20 Окт. | 0 |
| сре. 21 Окт. | 0 |
| чет. 22 Окт. | 0 |
| пет. 23 Окт. | 0 |
| суб. 24 Окт. | 100 |
| нед. 25 Окт. | 0 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 0 |
| сре. 28 Окт. | 300 |
| чет. 29 Окт. | 0 |
| пет. 30 Окт. | 0 |
| суб. 31 Окт. | 0 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. | 0 |
| уто. 3 Нов. | 0 |
| сре. 4 Нов. | 0 |
| чет. 5 Нов. | 0 |
| пет. 6 Нов. | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 23 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 24 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 25 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 26 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 27 Нов. (prognoza) | 0 |
Lusi Kemp-Velč: kratki odgovori
Koje je najgledanije delo umetnika Lusi Kemp-Velč?
- Gypsy Horse Drovers: 500 poseta, što je 18% ukupnog broja pregleda za Lusi Kemp-Velč. Lista se proteže do 10. mesta.
Koliko poseta ima Lusi Kemp-Velč?
- 2.600 u poslednjih dvanaest meseci (800 na stranici umetnika, 1.800 na stranici dela).
Da li publika preferira određeni vid dela koji stvara Lusi Kemp-Velč?
- Da, Blaga senka (Luminansa): 50% poseta za 26% kataloga.