Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Aniš Kapur na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Aniš Kapur: šta pokazuje godina poseta
Mother as Mountain je najgledanije delo: 800 poseta godišnje, što predstavlja 53% ukupne pažnje posvećene umetniku Aniš Kapur. Nakon toga slede As if to Celebrate, I Discovered a Mountain Blooming with Red Flowers i Tall Tree & The Eye. Stranica umetnika je imala 0 poseta, a dela 400: ukupno 400 poseta. Pažnja je porasla za 200% u periodu od Сеп. 2026 do Окт. 2026. Окт. 2026 je bio najzauzetiji mesec, sa 300 poseta. Preferiraju Uravnoteženo (Intenzitet boje): 67% poseta u odnosu na 25% kataloga.
5 najgledanijih dela umetnika Aniš Kapur
Svaki rang odražava broj poseta ostvarenih na OriginalUniqueArt.com tokom poslednjih dvanaest meseci; rang 1 predstavlja najposećenije delo umetnika Aniš Kapur.
Kada ljudi posećuju stranicu umetnika Aniš Kapur?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Podaci u tabeli
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 0 | 0 |
| Ауг. 2026 | 0 | 0 |
| Сеп. 2026 | 0 | 100 |
| Окт. 2026 | 0 | 300 |
Kada su dela umetnika Aniš Kapur izložena?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta posetioci biraju među delima umetnika Aniš Kapur?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tabeli
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Blaga senka | 0,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 12,5% | 13,3% |
| Svetla ravnoteža | 87,5% | 86,7% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 37,5% | 6,7% |
| Suptilne boje | 12,5% | 13,3% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 12,5% | 53,3% |
| Jasna prisutnost boja | 25,0% | 20,0% |
| Živopisna boja | 12,5% | 6,7% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 62,5% | 73,3% |
| Zemljasti tonovi | 25,0% | 20,0% |
| Jarke | 12,5% | 6,7% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 37,5% | 6,7% |
| Uravnoteženo | 25,0% | 66,7% |
| Živopisno | 37,5% | 26,7% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 12,5% | 6,7% |
| Blag | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 12,5% | 20,0% |
| Upečatljiv | 12,5% | 0,0% |
| Izjava | 62,5% | 73,3% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Blago izmešana paleta | 25,0% | 13,3% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 50,0% | 73,3% |
| Ujedinjena paleta boja | 25,0% | 13,3% |
Koji su najgledaniji radovi umetnika Aniš Kapur, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Podaci u tabeli
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tall Tree & The Eye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| As if to Celebrate, I Disco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Secret Places | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother as Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ishi’s Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Widow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima je Aniš Kapur praćen/a?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tabeli
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| шпански | 100 | 100,0% |
Koliko dnevno poseta ima Aniš Kapur, i šta je sledeće?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Podaci u tabeli
| Dan | Posete |
|---|---|
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 200 |
| нед. 18 Окт. | 0 |
| пон. 19 Окт. | 0 |
| уто. 20 Окт. | 0 |
| сре. 21 Окт. | 0 |
| чет. 22 Окт. | 0 |
| пет. 23 Окт. | 0 |
| суб. 24 Окт. | 100 |
| нед. 25 Окт. | 100 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 0 |
| сре. 28 Окт. | 300 |
| чет. 29 Окт. | 0 |
| пет. 30 Окт. | 0 |
| суб. 31 Окт. | 0 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. | 0 |
| уто. 3 Нов. | 0 |
| сре. 4 Нов. | 0 |
| чет. 5 Нов. | 100 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 23 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 24 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 25 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 26 Нов. (prognoza) | 0 |
Šta ljudi pitaju o Aniš Kapur
Koji rad umetnika Aniš Kapur je najposećeniji?
- Prvo je Mother as Mountain sa 800 poseta, što je 53% svih pregleda. Iznad je rangirano 5 dela.
Kolika je publika umetnika Aniš Kapur na OriginalUniqueArt.com?
- 400 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 0 na stranici umetnika, 400 na umetnickim delima.
Koji radovi umetnika Aniš Kapur odgovaraju ukusu posetilaca?
- Radovi opisani kao Uravnoteženo (Intenzitet boje) čine 67% poseta za 25% kataloga.