Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Walter Linsley Meegan na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Walter Linsley Meegan: pregled publike na enem mestu
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon pritegne največ pozornosti: 1.200 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 43% vseh ogledov umetnika Walter Linsley Meegan na platformi OriginalUniqueArt.com. sledi Kirkstall Abbey, by moon light in Street Scene at Night Walter Linsley Meegan je privabil 4.400 obiskov: 1.800 na strani umetnika in 2.600 na posameznih delih. Vsak mesec več gledalcev: število obiskov se je povečalo za 100% od Sep 2026 do Okt 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 3.100 obiskov. Publika gleda na naprave (57%) in telefoni (43%). Publika nakloni k Uravnomerno mehka (Zasičenost barv): 64% obiskov za 45% umetnikovega kataloga.
8 dela umetnika Walter Linsley Meegan, ki pritegajo največ pozornosti
Uvrščeno glede na dejanske obiske na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih: 8 delov umetnika Walter Linsley Meegan, ki jih ljudje najpogosteje odprejo, od prvenga naprej.
-
1
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon
1.200 obiskov · 42,9%
-
2
Kirkstall Abbey, by moon light, 1899
600 obiskov · 21,4%
-
3
Street Scene at Night
300 obiskov · 10,7%
-
4
Kirkstall Abbey by Moonlight
200 obiskov · 7,1%
-
5
River Scene with Bridge and Cattle
200 obiskov · 7,1%
-
6
Redcote Bridge, Armley, By Moonlight
100 obiskov · 3,6%
-
7
Scalby Mills near Scarborough
100 obiskov · 3,6%
-
8
Rural Scene with Two Figures and Abbey
100 obiskov · 3,6%
Koliko ljudi vsak mesec gleda Walter Linsley Meegan?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Poglejte številke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.100 | 2.000 |
| Avg 2026 | 600 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Kolikokrat so bila dela umetnika Walter Linsley Meegan ogledana?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšna dela izbirajo gledalci umetnika Walter Linsley Meegan?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Poglejte številke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 27,3% | 32,1% |
| Mehak senčni del | 36,4% | 53,6% |
| Subtilna svetlobnost | 9,1% | 3,6% |
| Svetla ravnovesja | 27,3% | 10,7% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 9,1% | 0,0% |
| Subtilne barve | 45,5% | 35,7% |
| Uravnomerno mehka | 45,5% | 64,3% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 18,2% | 21,4% |
| Uravnotežen | 72,7% | 75,0% |
| Živopisno | 9,1% | 3,6% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 9,1% | 3,6% |
| Ravnovesje | 9,1% | 0,0% |
| Izrazit | 27,3% | 39,3% |
| Izjava | 54,5% | 57,1% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 18,2% | 7,1% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 18,2% | 25,0% |
| Ravnovesna harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 63,6% | 67,9% |
| Usklajenana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
Katera dela umetnika Walter Linsley Meegan pritegnejo največ pozornosti, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Poglejte številke
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirkstall Abbey, by moon li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 100 |
| Scarborough Lighthouse at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.000 | 0 | 100 | 0 |
| The Original Oak at Night,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Pier, New Brighton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rural Scene with Two Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene with Bridge and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Street Scene at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| Scalby Mills near Scarborou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The South Bay at Night with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kirkstall Abbey by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Katere naprave uporabljajo ljudje za ogled dela Walter Linsley Meegan?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Poglejte številke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 2.500 | 56,8% |
| telefoni | 1.900 | 43,2% |
V katerih jezikih sledijo umetniku Walter Linsley Meegan?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko ljudi vsak dan gleda Walter Linsley Meegan in kakšni so pričakovani rezultati?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Poglejte številke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 300 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o Walter Linsley Meegan
Katera dela umetnika Walter Linsley Meegan pritegnejo največ pozornosti?
- Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon, s 1.200 obiskovami (43% vseh ogledov umetnika Walter Linsley Meegan). Zgornja lestvica prikazuje 8 del.
Koliko ljudi gleda Walter Linsley Meegan na OriginalUniqueArt.com?
- 4.400 obiskov v dvanajstih mesecih: 1.800 na strani umetnika in 2.600 pri posameznih delih.
Na katerih napravah ljudje gledajo dela umetnika Walter Linsley Meegan?
- Ljubitelji umetnosti si ogledajo dela umetnika Walter Linsley Meegan na napravah naprave (57%) in telefoni (43%); naprava naprave predstavlja 57% obiskov.
Kakšne dela umetnika Walter Linsley Meegan ljudje raje izbirajo?
- Uravnomerno mehka (Zasičenost barv): 64% obiskov, v primerjavi s 45% kataloga.