Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Rasmus Christiansen na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Rasmus Christiansen: kaj prikazuje letošnjih obiskov
Ockley Windmill, Surrey je delo z največ gledanjem: 1.200 obiskov v letu, kar predstavlja 29% vse pozornosti, namenjene umetniku Rasmus Christiansen. Nadzaluje ga Shiremark Windmill, Capel, Surrey in Gosterwood Manor Farm, Forest Green, Surrey. Stran umetnika je prejela 1.000 obiskov, dela pa 3.200: skupaj 4.200. Povečanje pozornosti je 300% od Sep 2026 do Okt 2026. Jul 2026 je bil najbolj obremenjen mesec z 3.000 obiskov. Obiskovalci gledajo na naprave (83%) in telefoni (17%). Zdomite se nad Nostalgično (Čustveni ton): 63% obiskov v primerjavi s 14% kataloga.
10 najbolj gledanih del umetnika Rasmus Christiansen
Vsaka uvrstitev odraža število obiskov na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih; 1. uvrstitev predstavlja delo z največim številom obiskov avtorja Rasmus Christiansen.
-
1
Ockley Windmill, Surrey, 1923
1.200 obiskov · 28,6%
-
2
Shiremark Windmill, Capel, Surrey, 1919
400 obiskov · 9,5%
-
3
Gosterwood Manor Farm, Forest Green, Surrey, 1926
400 obiskov · 9,5%
-
4
Gosterwood Manor, Forest Green, Surrey, 1926
200 obiskov · 4,8%
-
5
Distant View of Leith Hill, Surrey, with Tower, 1925
200 obiskov · 4,8%
-
6
Staircase in Cottage at Godstone, Surrey, 1919
200 obiskov · 4,8%
-
7
Streeters, Terrace and Huddle Cottages, High Street, Oxted, Surrey, 1919
100 obiskov · 2,4%
-
8
St John the Baptist Church, Okewood, near Ockley, Surrey, 1924
100 obiskov · 2,4%
-
9
Exterior of Cottage near Oxted, Surrey, 1914
100 obiskov · 2,4%
-
10
Part of 'The Barracks', Oakwood Hill, Ockley, near Dorking, Surrey, 1919
100 obiskov · 2,4%
Kdaj obiskovalci obiščejo stran umetnika Rasmus Christiansen?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 900 | 2.100 |
| Avg 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 800 |
Kdaj so razpoložljiva dela umetnika Rasmus Christiansen?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Rasmus Christiansen si obiskovalci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Čustveni ton | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nostalgično | 14,3% | 63,2% |
| Spokojno | 42,9% | 21,1% |
| Spokojanost | 28,6% | 10,5% |
| Topel in pomirjajoč | 14,3% | 5,3% |
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 2,0% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 18,0% | 4,8% |
| Svetla ravnovesja | 58,0% | 42,9% |
| Luminosno | 22,0% | 52,4% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 6,0% | 2,4% |
| Subtilne barve | 22,0% | 47,6% |
| Uravnomerno mehka | 48,0% | 47,6% |
| Izrazita prisotnost barv | 24,0% | 2,4% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 70,2% | 90,2% |
| Zemljani toni | 8,5% | 2,4% |
| Naravna barvna paleta | 8,5% | 2,4% |
| Pastelne barve | 8,5% | 2,4% |
| Temni toni | 4,3% | 2,4% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 2,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 38,0% | 50,0% |
| Živopisno | 60,0% | 50,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 6,0% | 30,9% |
| Nežen | 42,0% | 33,3% |
| Ravnovesje | 18,0% | 11,9% |
| Izrazit | 26,0% | 23,8% |
| Izjava | 8,0% | 0,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 16,0% | 11,9% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 18,0% | 42,9% |
| Ravnovesna harmonija | 12,0% | 14,3% |
| Močna barvna enotnost | 44,0% | 30,9% |
| Usklajenana paleta barv | 10,0% | 0,0% |
Katera je najbolj gledana dela Rasmus Christiansen, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ockley Windmill, Surrey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 500 |
| Shiremark Windmill, Capel,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Interior of Cottage, Ockley… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nørre Fælled in Copenhagen,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior View of Unidentifi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Range at 'The Hare… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wall with Arched Gateway Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior View of Unidentifi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Baptist Church,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Volvens Farm, Forest Green,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je podalnik naprav za občinstvo umetnika Rasmus Christiansen?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Podatki v tabeli
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 3.500 | 83,3% |
| telefoni | 700 | 16,7% |
V katerih jezikih sledi Rasmus Christiansen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko obiskov na dan ima Rasmus Christiansen in kaj sledi?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 100 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 100 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 500 |
| čet 29 Okt | 1.000 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 0 |
Kaj ljudi vprašava o Rasmus Christiansen
Katero delo umetnika Rasmus Christiansen je najbolj obiskovano?
- Na prvem mestu je Ockley Windmill, Surrey z 1.200 obiskov, kar predstavlja 29% ogledov. Nad njim je 10 del.
Koliko je ljudi na platformi OriginalUniqueArt.com, ki si želi ogledati dela umetnika Rasmus Christiansen?
- 4.200 obiskov v dvanajstih mesecih: 1.000 na strani umetnika, 3.200 na dela.
Katere naprave prinašajo publiko Rasmus Christiansen?
- Publika prihaja s naprav naprave (83%) in telefoni (17%); naprave prinaša 83% obiskov.
Katera dela umetnika Rasmus Christiansen so v skladu z okusom obiskovalcev?
- Delo, opisana kot Nostalgično (Čustveni ton), predstavlja 63% obiskov za 14% kataloga.