Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Raimundo De Madrazo Y Garreta na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Raimundo De Madrazo Y Garreta: ključne osebe
Najbolj gledano delo je The Model, Aline Masson: 300 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 6% ogledov umetnika Raimundo De Madrazo Y Garreta. Nato The courtyard of San Miguel in the Cathedral of Seville in Leaving the Masked Ball. Skupno 5.400 obiskov: 500 na strani umetnika, 4.900 na delah. Publika se zmanjšuje: 50% manj obiskov v obdobju Sep 2026 kot v obdobju Avg 2026. Najbolj obiskovano mesec: Jul 2026 z 5.100 obiskov. Podelitev občinstva po napravah: naprave (96%) in telefoni (4%). Ena izrazitnost izstopa: Subtilna svetlobnost (Luminenca) dobi 46% obiskov za le 30% kataloga.
Raimundo De Madrazo Y Garreta: 10 najbolj gledanih del
Ta lestica prikazuje število obiskov, ne oceno kataloga: 10 del, ki so jih uporabniki na platformi OriginalUniqueArt.com največ gledali v zadnjih dvanajstih mesecih za umetnika Raimundo De Madrazo Y Garreta.
-
1
The Model, Aline Masson
300 obiskov · 5,8%
-
2
The courtyard of San Miguel in the Cathedral of Seville
300 obiskov · 5,8%
-
3
Leaving the Masked Ball
200 obiskov · 3,8%
-
4
Pierette
200 obiskov · 3,8%
-
5
Portrait of Aline Mason
200 obiskov · 3,8%
-
6
The Model Aline Masson with a White Mantilla
200 obiskov · 3,8%
-
7
Fond Memories
200 obiskov · 3,8%
-
8
Reclining lady
200 obiskov · 3,8%
-
9
A Portrait of Mrs James Leigh Coleman
200 obiskov · 3,8%
-
10
Portrait of a lady 1
200 obiskov · 3,8%
Kako se odjemalci Raimundo De Madrazo Y Garreta spreminjajo od meseca do meseca?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 4.600 |
| Avg 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Koliko je bilo ogled del umetnika Raimundo De Madrazo Y Garreta v preteklem letu?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirljajo gledalci med dela umetnika Raimundo De Madrazo Y Garreta?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 18,0% | 28,8% |
| Mehak senčni del | 52,0% | 25,0% |
| Subtilna svetlobnost | 30,0% | 46,2% |
| Svetla ravnovesja | 0,0% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 38,0% | 26,9% |
| Subtilne barve | 38,0% | 36,5% |
| Uravnomerno mehka | 20,0% | 32,7% |
| Izrazita prisotnost barv | 4,0% | 3,9% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 90,9% | 93,9% |
| Temni toni | 6,1% | 6,1% |
| Nevtralne barve | 3,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 52,0% | 42,3% |
| Uravnotežen | 44,0% | 53,8% |
| Živopisno | 4,0% | 3,9% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 16,0% | 15,4% |
| Ravnovesje | 8,0% | 3,9% |
| Izrazit | 18,0% | 21,1% |
| Izjava | 58,0% | 59,6% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 18,0% | 17,3% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 20,0% | 11,5% |
| Ravnovesna harmonija | 24,0% | 23,1% |
| Močna barvna enotnost | 26,0% | 36,5% |
| Usklajenana paleta barv | 12,0% | 11,5% |
Kakšna je primerjava najbolj gledanih del umetnika Raimundo De Madrazo Y Garreta skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Masqueraders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leaving the Masked Ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samuel P. Avery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden of the house of Fort… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Aline Masson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Portrait of madame Isaac Hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maria Cristina of Hapsburg,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Mercedes de H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni, tableti ali računalniki: kje je bil Raimundo De Madrazo Y Garreta gledan?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Prikaži podatke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 5.200 | 96,3% |
| telefoni | 200 | 3,7% |
Pri katerih jezikih komunicira občinstvo umetnika Raimundo De Madrazo Y Garreta?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Kakšni so dnevni obiski za Raimundo De Madrazo Y Garreta in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 100 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 300 |
| sre 7 Okt | 200 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 300 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 200 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 400 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 300 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 500 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 300 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 200 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
Raimundo De Madrazo Y Garreta: kratki odgovori
Katero delo je najbolj gledano pri Raimundo De Madrazo Y Garreta?
- The Model, Aline Masson: 300 obiskov, 6% ogledov umetnika Raimundo De Madrazo Y Garreta. Seznam sega do ranke 10.
Koliko obiskov prejema Raimundo De Madrazo Y Garreta?
- 5.400 v dvanasteh mesecih (500 na strani umetnika, 4.900 na delih).
Ali si ljudje Raimundo De Madrazo Y Garreta ogledajo na telefonu ali na računalniku?
- Na obeh: naprave (96%) in telefoni (4%); voduje naprave z 96%.
Ali si publika želi določeno vrsto del umetnika Raimundo De Madrazo Y Garreta?
- Da, Subtilna svetlobnost (Luminenca): 46% obiskov za 30% kataloga.