Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Pieter Neeffs II na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Pieter Neeffs II: pregled publike na enem mestu
Interior of St Bavo, Haarlem pritegne največ pozornosti: 400 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 29% vseh ogledov umetnika Pieter Neeffs II na platformi OriginalUniqueArt.com. sledi The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 in 208l13033 - (6VRWK) Pieter Neeffs II je privabil 2.300 obiskov: 900 na strani umetnika in 1.400 na posameznih delih. Manj obiskov v zadnjem času: število ogledov je znižalo 100% od Avg 2026 do Sep 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 1.900 obiskov. Publika nakloni k Mirno (Kontrast): 57% obiskov za 25% umetnikovega kataloga.
9 dela umetnika Pieter Neeffs II, ki pritegajo največ pozornosti
Uvrščeno glede na dejanske obiske na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih: 9 delov umetnika Pieter Neeffs II, ki jih ljudje najpogosteje odprejo, od prvenga naprej.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 obiskov · 28,6%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 obiskov · 14,3%
-
3
208l13033 - (6VRWK)
200 obiskov · 14,3%
-
4
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 obiskov · 7,1%
-
5
Notranjost cerkve
100 obiskov · 7,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 obiskov · 7,1%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 obiskov · 7,1%
-
8
Een kerkinterieur
100 obiskov · 7,1%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 obiskov · 7,1%
Koliko ljudi vsak mesec gleda Pieter Neeffs II?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Poglejte številke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 1.300 |
| Avg 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kolikokrat so bila dela umetnika Pieter Neeffs II ogledana?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšna dela izbirajo gledalci umetnika Pieter Neeffs II?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Poglejte številke
| Vibra | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Serojno | 40,0% | 50,0% |
| Klasično | 20,0% | 50,0% |
| Dramatičnost | 40,0% | 0,0% |
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 46,9% | 64,3% |
| Mehak senčni del | 40,6% | 28,6% |
| Subtilna svetlobnost | 9,4% | 7,1% |
| Svetla ravnovesja | 3,1% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 28,1% | 14,3% |
| Subtilne barve | 28,1% | 28,6% |
| Uravnomerno mehka | 37,5% | 50,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 6,2% | 7,1% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 82,6% | 90,0% |
| Temni toni | 8,7% | 10,0% |
| Monokromatsko | 4,3% | 0,0% |
| Nevtralne barve | 4,3% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 46,9% | 42,9% |
| Uravnotežen | 50,0% | 57,1% |
| Živopisno | 3,1% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 25,0% | 57,1% |
| Nežen | 34,4% | 21,4% |
| Ravnovesje | 12,5% | 0,0% |
| Izrazit | 9,4% | 0,0% |
| Izjava | 18,8% | 21,4% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 6,2% | 7,1% |
| Ravnovesna harmonija | 3,1% | 7,1% |
| Močna barvna enotnost | 12,5% | 14,3% |
| Usklajenana paleta barv | 78,1% | 71,4% |
Katera dela umetnika Pieter Neeffs II pritegnejo največ pozornosti, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Poglejte številke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of the Cathedral o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior View of the Cathed… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Mass in a Gothic Ch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Notranjost cerkve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih sledijo umetniku Pieter Neeffs II?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko ljudi vsak dan gleda Pieter Neeffs II in kakšni so pričakovani rezultati?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Poglejte številke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 100 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o Pieter Neeffs II
Katera dela umetnika Pieter Neeffs II pritegnejo največ pozornosti?
- Interior of St Bavo, Haarlem, s 400 obiskovami (29% vseh ogledov umetnika Pieter Neeffs II). Zgornja lestvica prikazuje 9 del.
Koliko ljudi gleda Pieter Neeffs II na OriginalUniqueArt.com?
- 2.300 obiskov v dvanajstih mesecih: 900 na strani umetnika in 1.400 pri posameznih delih.
Kakšne dela umetnika Pieter Neeffs II ljudje raje izbirajo?
- Mirno (Kontrast): 57% obiskov, v primerjavi s 25% kataloga.