Maximilien Luce Kdo vas gleda

1858 – 1941

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Maximilien Luce na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Maximilien Luce: pregled publike na enem mestu

Steelworks pritegne največ pozornosti: 3.600 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 26% vseh ogledov umetnika Maximilien Luce na platformi OriginalUniqueArt.com. sledi The Seine at Herblay in A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) Maximilien Luce je privabil 14.300 obiskov: 2.100 na strani umetnika in 12.200 na posameznih delih. Vsak mesec več gledalcev: število obiskov se je povečalo za 64% od Sep 2026 do Okt 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 10.500 obiskov. Publika gleda na naprave (86%), telefoni (11%) in tableti (3%). Publika nakloni k Dramatičnost (Vibra): 59% obiskov za 0% umetnikovega kataloga.

10 dela umetnika Maximilien Luce, ki pritegajo največ pozornosti

Uvrščeno glede na dejanske obiske na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih: 10 delov umetnika Maximilien Luce, ki jih ljudje najpogosteje odprejo, od prvenga naprej.

  1. Steelworks 1 Steelworks, 1895 3.600 obiskov · 25,7%
  2. The Seine at Herblay 2 The Seine at Herblay, 1890 600 obiskov · 4,3%
  3. A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) 3 A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune), 1903 600 obiskov · 4,3%
  4. The Pile Drivers 4 The Pile Drivers, 1902 400 obiskov · 2,9%
  5. View of London (Cannon Street) 5 View of London (Cannon Street), 1893 400 obiskov · 2,9%
  6. Fleurs dans un vase 6 Fleurs dans un vase 400 obiskov · 2,9%
  7. The Slag Heaps of Sacré Madame 7 The Slag Heaps of Sacré Madame, 1897 300 obiskov · 2,1%
  8. The Quai Conti, Daytime 8 The Quai Conti, Daytime, 1896 300 obiskov · 2,1%
  9. The Brickyard 9 The Brickyard, 1908 200 obiskov · 1,4%
  10. War Scene 10 War Scene, 1914 200 obiskov · 1,4%

Koliko ljudi vsak mesec gleda Maximilien Luce?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Poglejte številke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 2026100400
Jul 20261.2009.300
Avg 20260400
Sep 2026200900
Okt 20266001.200

Kolikokrat so bila dela umetnika Maximilien Luce ogledana?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera dela umetnika Maximilien Luce pritegnejo največ pozornosti, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Poglejte številke
Umetniško deloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026Okt 2026
The Pile Drivers000000002000100100
Notre Dame000000000000
The Flood00000000001000
View of London (Cannon Stre…0000000002000100
Paris, View of the Seine, N…0000000010000100
Region of Paris, View of Mo…0000000000100100
The Port of Rotterdam, Even…000000000000
The Port of Saint-Tropez00000000001000
Notre Dame00000000100000
La Gare de l'Est000000000000

Katere naprave uporabljajo ljudje za ogled dela Maximilien Luce?

Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.

Poglejte številke
NapravaObiskovDeli
naprave12.30086,0%
telefoni1.60011,2%
tableti4002,8%

V katerih jezikih sledijo umetniku Maximilien Luce?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Poglejte številke
JezikObiskovDeli
Ruščina20028,6%
Arabščina10014,3%
Angleščina10014,3%
Španščina10014,3%
Madžarščina10014,3%
Japonščina10014,3%

Koliko ljudi vsak dan gleda Maximilien Luce in kakšni so pričakovani rezultati?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Poglejte številke
DanObiskov
pon 12 Okt100
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt400
pet 16 Okt0
sob 17 Okt0
ned 18 Okt0
pon 19 Okt0
tor 20 Okt0
sre 21 Okt0
čet 22 Okt0
pet 23 Okt200
sob 24 Okt300
ned 25 Okt0
pon 26 Okt200
tor 27 Okt200
sre 28 Okt100
čet 29 Okt200
pet 30 Okt100
sob 31 Okt0
ned 1 Nov100
pon 2 Nov (napovedano)200
tor 3 Nov (napovedano)100
sre 4 Nov (napovedano)100
čet 5 Nov (napovedano)300
pet 6 Nov (napovedano)200
sob 7 Nov (napovedano)200
ned 8 Nov (napovedano)100
pon 9 Nov (napovedano)200
tor 10 Nov (napovedano)100
sre 11 Nov (napovedano)100
čet 12 Nov (napovedano)400
pet 13 Nov (napovedano)200
sob 14 Nov (napovedano)200
ned 15 Nov (napovedano)100
pon 16 Nov (napovedano)200
tor 17 Nov (napovedano)100
sre 18 Nov (napovedano)100
čet 19 Nov (napovedano)400
pet 20 Nov (napovedano)200
sob 21 Nov (napovedano)200
ned 22 Nov (napovedano)100

Vprašanja o Maximilien Luce

Katera dela umetnika Maximilien Luce pritegnejo največ pozornosti?

Steelworks, s 3.600 obiskovami (26% vseh ogledov umetnika Maximilien Luce). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.

Koliko ljudi gleda Maximilien Luce na OriginalUniqueArt.com?

14.300 obiskov v dvanajstih mesecih: 2.100 na strani umetnika in 12.200 pri posameznih delih.

Na katerih napravah ljudje gledajo dela umetnika Maximilien Luce?

Ljubitelji umetnosti si ogledajo dela umetnika Maximilien Luce na napravah naprave (86%), telefoni (11%) in tableti (3%); naprava naprave predstavlja 86% obiskov.

Kakšne dela umetnika Maximilien Luce ljudje raje izbirajo?

Dramatičnost (Vibra): 59% obiskov, v primerjavi s 0% kataloga.