Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Martin Munkácsi na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Martin Munkácsi: kaj prikazuje letošnjih obiskov
Four Boys at Lake Tanganyika je delo z največ gledanjem: 1.200 obiskov v letu, kar predstavlja 44% vse pozornosti, namenjene umetniku Martin Munkácsi. Nadzaluje ga Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine in Jumping a Puddle. Stran umetnika je prejela 900 obiskov, dela pa 2.000: skupaj 2.900. Povečanje pozornosti je 33% od Sep 2026 do Okt 2026. Avg 2026 je bil najbolj obremenjen mesec z 1.100 obiskov. Zdomite se nad Subtilna svetlobnost (Luminenca): 59% obiskov v primerjavi s 36% kataloga.
10 najbolj gledanih del umetnika Martin Munkácsi
Vsaka uvrstitev odraža število obiskov na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih; 1. uvrstitev predstavlja delo z največim številom obiskov avtorja Martin Munkácsi.
-
1
Four Boys at Lake Tanganyika, 1930
1.200 obiskov · 44,4%
-
2
Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine, 1929
400 obiskov · 14,8%
-
3
Jumping a Puddle, 1934
300 obiskov · 11,1%
-
4
Bathing Beauties, Berlin, 1929
200 obiskov · 7,4%
-
5
New York World's Fair, Harper's Bazaar, 1938
100 obiskov · 3,7%
-
6
Lucile Brokaw, Harper's Bazaar, 1933
100 obiskov · 3,7%
-
7
Harpers Bazaar Halston, 1962
100 obiskov · 3,7%
-
8
Cheese Market, Holland, 1932
100 obiskov · 3,7%
-
9
Having Fun at Breakfast, Berlin, 1933
100 obiskov · 3,7%
-
10
Woman in Rowboat, 1928
100 obiskov · 3,7%
Kdaj obiskovalci obiščejo stran umetnika Martin Munkácsi?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 100 | 800 |
| Avg 2026 | 200 | 900 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
| Okt 2026 | 400 | 0 |
Kdaj so razpoložljiva dela umetnika Martin Munkácsi?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Martin Munkácsi si obiskovalci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 11,1% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 13,9% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 36,1% | 59,3% |
| Svetla ravnovesja | 27,8% | 22,2% |
| Luminosno | 11,1% | 18,5% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 91,7% | 100,0% |
| Subtilne barve | 8,3% | 0,0% |
| Uravnomerno mehka | 0,0% | 0,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 91,7% | 100,0% |
| Uravnotežen | 8,3% | 0,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 5,6% | 0,0% |
| Nežen | 5,6% | 0,0% |
| Ravnovesje | 11,1% | 0,0% |
| Izrazit | 13,9% | 18,5% |
| Izjava | 63,9% | 81,5% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 8,3% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 16,7% | 22,2% |
| Usklajenana paleta barv | 75,0% | 77,8% |
Katera je najbolj gledana dela Martin Munkácsi, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jumping a Puddle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York World's Fair, Harp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Woman in Rowboat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Footballers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bedouin Egypt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Fox Terrier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eva Szaplone in a Rumbleseat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovely Autumn the Last Warm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 0 |
| German Army Marches Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih sledi Martin Munkácsi?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Podatki v tabeli
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 300 | 60,0% |
| Francoščina | 200 | 40,0% |
Koliko obiskov na dan ima Martin Munkácsi in kaj sledi?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 300 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 300 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 200 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 100 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 100 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 100 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 100 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 100 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 100 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 100 |
Kaj ljudi vprašava o Martin Munkácsi
Katero delo umetnika Martin Munkácsi je najbolj obiskovano?
- Na prvem mestu je Four Boys at Lake Tanganyika z 1.200 obiskov, kar predstavlja 44% ogledov. Nad njim je 10 del.
Koliko je ljudi na platformi OriginalUniqueArt.com, ki si želi ogledati dela umetnika Martin Munkácsi?
- 2.900 obiskov v dvanajstih mesecih: 900 na strani umetnika, 2.000 na dela.
Katera dela umetnika Martin Munkácsi so v skladu z okusom obiskovalcev?
- Delo, opisana kot Subtilna svetlobnost (Luminenca), predstavlja 59% obiskov za 36% kataloga.