Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Lucas Velázquez na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Lucas Velázquez: kaj prikazuje letošnjih obiskov
La Fusillade El Fusilamiento je delo z največ gledanjem: 400 obiskov v letu, kar predstavlja 36% vse pozornosti, namenjene umetniku Lucas Velázquez. Nadzaluje ga Condemned by the Inquisition in La Diligence sous l'orage La Diligencia bajo la tormenta. Stran umetnika je prejela 400 obiskov, dela pa 900: skupaj 1.300. Jul 2026 je bil najbolj obremenjen mesec z 700 obiskov. Zdomite se nad Ravnovesna harmonija (Barvna harmonija): 45% obiskov v primerjavi s 6% kataloga.
8 najbolj gledanih del umetnika Lucas Velázquez
Vsaka uvrstitev odraža število obiskov na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih; 1. uvrstitev predstavlja delo z največim številom obiskov avtorja Lucas Velázquez.
-
1
La Fusillade El Fusilamiento
400 obiskov · 36,4%
-
2
Condemned by the Inquisition
100 obiskov · 9,1%
-
3
La Diligence sous l'orage La Diligencia bajo la tormenta
100 obiskov · 9,1%
-
4
Vue d'un estuaire avec des pêcheurs et un château imaginaire
100 obiskov · 9,1%
-
5
A Scene of Exorcism
100 obiskov · 9,1%
-
6
Masquerade
100 obiskov · 9,1%
-
7
The Garrotte
100 obiskov · 9,1%
-
8
Inquisition Scene
100 obiskov · 9,1%
Kdaj obiskovalci obiščejo stran umetnika Lucas Velázquez?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 600 |
| Avg 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Kdaj so razpoložljiva dela umetnika Lucas Velázquez?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Lucas Velázquez si obiskovalci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 51,1% | 63,6% |
| Mehak senčni del | 27,7% | 27,3% |
| Subtilna svetlobnost | 12,8% | 0,0% |
| Svetla ravnovesja | 8,5% | 9,1% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 51,1% | 54,5% |
| Subtilne barve | 29,8% | 27,3% |
| Uravnomerno mehka | 12,8% | 18,2% |
| Izrazita prisotnost barv | 6,4% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 74,2% | 90,0% |
| Nevtralne barve | 16,1% | 10,0% |
| Temni toni | 9,7% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 61,7% | 63,6% |
| Uravnotežen | 25,5% | 18,2% |
| Živopisno | 12,8% | 18,2% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 12,8% | 36,4% |
| Nežen | 17,0% | 9,1% |
| Ravnovesje | 14,9% | 0,0% |
| Izrazit | 25,5% | 18,2% |
| Izjava | 29,8% | 36,4% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 17,0% | 9,1% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 10,6% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 6,4% | 45,5% |
| Močna barvna enotnost | 46,8% | 36,4% |
| Usklajenana paleta barv | 19,1% | 9,1% |
Katera je najbolj gledana dela Lucas Velázquez, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| This Is What Is Called Read… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mariano Goya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegorical caprice. The Av… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Communion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Round or the Eve of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rosary of Dawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inside Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manolito Guasquez and the F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih sledi Lucas Velázquez?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Podatki v tabeli
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Francoščina | 700 | 87,5% |
| Španščina | 100 | 12,5% |
Koliko obiskov na dan ima Lucas Velázquez in kaj sledi?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 100 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 100 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 500 |
| čet 5 Nov | 600 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 700 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 900 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 200 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 800 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 1.200 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 200 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 1.000 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 1.400 |
Kaj ljudi vprašava o Lucas Velázquez
Katero delo umetnika Lucas Velázquez je najbolj obiskovano?
- Na prvem mestu je La Fusillade El Fusilamiento z 400 obiskov, kar predstavlja 36% ogledov. Nad njim je 8 del.
Koliko je ljudi na platformi OriginalUniqueArt.com, ki si želi ogledati dela umetnika Lucas Velázquez?
- 1.300 obiskov v dvanajstih mesecih: 400 na strani umetnika, 900 na dela.
Katera dela umetnika Lucas Velázquez so v skladu z okusom obiskovalcev?
- Delo, opisana kot Ravnovesna harmonija (Barvna harmonija), predstavlja 45% obiskov za 6% kataloga.