Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Jules Jollivet na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Jules Jollivet: kaj prikazuje letošnjih obiskov
Le Massacre des Innocents je delo z največ gledanjem: 400 obiskov v letu, kar predstavlja 31% vse pozornosti, namenjene umetniku Jules Jollivet. Nadzaluje ga UNE GUERILLA in COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794. Stran umetnika je prejela 200 obiskov, dela pa 700: skupaj 900. Jul 2026 je bil najbolj obremenjen mesec z 500 obiskov. Zdomite se nad Živopisno (Intenzivnost barv): 69% obiskov v primerjavi s 42% kataloga.
7 najbolj gledanih del umetnika Jules Jollivet
Vsaka uvrstitev odraža število obiskov na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih; 1. uvrstitev predstavlja delo z največim številom obiskov avtorja Jules Jollivet.
-
1
Le Massacre des Innocents
400 obiskov · 30,8%
-
2
UNE GUERILLA
300 obiskov · 23,1%
-
3
COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794
200 obiskov · 15,4%
-
4
NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR DE SAINT GRATIEN, MARECHAL DE FRANCE (1637 1712)
100 obiskov · 7,7%
-
5
LOUIS LE GROS PREND L'ORIFLAMME A SAINT DENIS.1124
100 obiskov · 7,7%
-
6
Halte de Gitans dans les montagnes de Ronda
100 obiskov · 7,7%
-
7
PRISE DU CHATEAU DE FOIX.1272
100 obiskov · 7,7%
Kdaj obiskovalci obiščejo stran umetnika Jules Jollivet?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 400 |
| Avg 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Kdaj so razpoložljiva dela umetnika Jules Jollivet?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Jules Jollivet si obiskovalci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 8,3% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 50,0% | 46,2% |
| Subtilna svetlobnost | 16,7% | 7,7% |
| Svetla ravnovesja | 16,7% | 15,4% |
| Luminosno | 8,3% | 30,8% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 0,0% | 0,0% |
| Subtilne barve | 25,0% | 30,8% |
| Uravnomerno mehka | 50,0% | 38,5% |
| Izrazita prisotnost barv | 25,0% | 30,8% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 58,3% | 46,2% |
| Temni toni | 25,0% | 23,1% |
| Nevtralne barve | 16,7% | 30,8% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 58,3% | 30,8% |
| Živopisno | 41,7% | 69,2% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 8,3% | 30,8% |
| Nežen | 8,3% | 0,0% |
| Ravnovesje | 8,3% | 15,4% |
| Izrazit | 25,0% | 38,5% |
| Izjava | 50,0% | 15,4% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 8,3% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 75,0% | 76,9% |
| Usklajenana paleta barv | 16,7% | 23,1% |
Katera je najbolj gledana dela Jules Jollivet, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE D'AGNADEL.14 MAI 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PHILIPPE III, DIT LE HARDI,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Massacre des Innocents | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| PRISE DU CHATEAU DE FOIX.12… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysans dans la campagne (t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LARA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Halte de Gitans dans les mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| LOUIS LE GROS PREND L'ORIFL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih sledi Jules Jollivet?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko obiskov na dan ima Jules Jollivet in kaj sledi?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 300 |
| sob 24 Okt | 100 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 100 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 100 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 100 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 100 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 100 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 100 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 100 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
Kaj ljudi vprašava o Jules Jollivet
Katero delo umetnika Jules Jollivet je najbolj obiskovano?
- Na prvem mestu je Le Massacre des Innocents z 400 obiskov, kar predstavlja 31% ogledov. Nad njim je 7 del.
Koliko je ljudi na platformi OriginalUniqueArt.com, ki si želi ogledati dela umetnika Jules Jollivet?
- 900 obiskov v dvanajstih mesecih: 200 na strani umetnika, 700 na dela.
Katera dela umetnika Jules Jollivet so v skladu z okusom obiskovalcev?
- Delo, opisana kot Živopisno (Intenzivnost barv), predstavlja 69% obiskov za 42% kataloga.