Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Gian Luca Rossi na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Gian Luca Rossi: pregled publike na enem mestu
Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame pritegne največ pozornosti: 200 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 15% vseh ogledov umetnika Gian Luca Rossi na platformi OriginalUniqueArt.com. sledi Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria in Museo del Salame: sala della norcineria Gian Luca Rossi je privabil 1.300 obiskov: 300 na strani umetnika in 1.000 na posameznih delih. Manj obiskov v zadnjem času: število ogledov je znižalo 100% od Avg 2026 do Sep 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 1.000 obiskov. Publika nakloni k Reflektivno (Čustveni ton): 50% obiskov za 17% umetnikovega kataloga.
10 dela umetnika Gian Luca Rossi, ki pritegajo največ pozornosti
Uvrščeno glede na dejanske obiske na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih: 10 delov umetnika Gian Luca Rossi, ki jih ljudje najpogosteje odprejo, od prvenga naprej.
-
1
Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame
200 obiskov · 15,4%
-
2
Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria, 2010
100 obiskov · 7,7%
-
3
Museo del Salame: sala della norcineria, 2010
100 obiskov · 7,7%
-
4
Museo del Salame: uncini da norcino, 2010
100 obiskov · 7,7%
-
5
Museo del Salame: ingresso alle cantine, 2010
100 obiskov · 7,7%
-
6
Museo del Vino dei Colli di Parma: multivisione immersiva, 2014
100 obiskov · 7,7%
-
7
Museo del Vino dei Colli di Parma: sala delle botti, 2014
100 obiskov · 7,7%
-
8
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 obiskov · 7,7%
-
9
Museo del Vino dei Colli di Parma: bottiglie ottocentesche della cantina Basetti, 2014
100 obiskov · 7,7%
-
10
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 obiskov · 7,7%
Koliko ljudi vsak mesec gleda Gian Luca Rossi?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Poglejte številke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 800 |
| Avg 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kolikokrat so bila dela umetnika Gian Luca Rossi ogledana?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšna dela izbirajo gledalci umetnika Gian Luca Rossi?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Poglejte številke
| Čustveni ton | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nostalgično | 50,0% | 50,0% |
| Reflektivno | 16,7% | 50,0% |
| Spokojanost | 16,7% | 0,0% |
| Spokojno | 16,7% | 0,0% |
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 33,3% | 53,8% |
| Mehak senčni del | 48,7% | 30,8% |
| Subtilna svetlobnost | 17,9% | 15,4% |
| Svetla ravnovesja | 0,0% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 33,3% | 38,5% |
| Subtilne barve | 25,6% | 30,8% |
| Uravnomerno mehka | 38,5% | 30,8% |
| Izrazita prisotnost barv | 2,6% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 46,2% | 61,5% |
| Uravnotežen | 51,3% | 38,5% |
| Živopisno | 2,6% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 2,6% | 0,0% |
| Nežen | 20,5% | 46,2% |
| Ravnovesje | 10,3% | 0,0% |
| Izrazit | 33,3% | 15,4% |
| Izjava | 33,3% | 38,5% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 12,8% | 23,1% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 7,7% | 7,7% |
| Ravnovesna harmonija | 10,3% | 7,7% |
| Močna barvna enotnost | 28,2% | 7,7% |
| Usklajenana paleta barv | 41,0% | 53,8% |
Katera dela umetnika Gian Luca Rossi pritegnejo največ pozornosti, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Poglejte številke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Museo del Salame: esterno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: ingresso… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Il cortile del Castello di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: sala dell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: corridoio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V katerih jezikih sledijo umetniku Gian Luca Rossi?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko ljudi vsak dan gleda Gian Luca Rossi in kakšni so pričakovani rezultati?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Poglejte številke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o Gian Luca Rossi
Katera dela umetnika Gian Luca Rossi pritegnejo največ pozornosti?
- Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame, s 200 obiskovami (15% vseh ogledov umetnika Gian Luca Rossi). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.
Koliko ljudi gleda Gian Luca Rossi na OriginalUniqueArt.com?
- 1.300 obiskov v dvanajstih mesecih: 300 na strani umetnika in 1.000 pri posameznih delih.
Kakšne dela umetnika Gian Luca Rossi ljudje raje izbirajo?
- Reflektivno (Čustveni ton): 50% obiskov, v primerjavi s 17% kataloga.