Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika George Sheridan Knowles na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
George Sheridan Knowles: pregled publike na enem mestu
Signing The Marriage Contract pritegne največ pozornosti: 500 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 26% vseh ogledov umetnika George Sheridan Knowles na platformi OriginalUniqueArt.com. sledi The Orphans in Feeding the Swans George Sheridan Knowles je privabil 2.700 obiskov: 1.300 na strani umetnika in 1.400 na posameznih delih. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 900 obiskov. Publika nakloni k Mehak senčni del (Luminenca): 63% obiskov za 28% umetnikovega kataloga.
10 dela umetnika George Sheridan Knowles, ki pritegajo največ pozornosti
Uvrščeno glede na dejanske obiske na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih: 10 delov umetnika George Sheridan Knowles, ki jih ljudje najpogosteje odprejo, od prvenga naprej.
-
1
Signing The Marriage Contract
500 obiskov · 26,3%
-
2
The Orphans
300 obiskov · 15,8%
-
3
Feeding the Swans
300 obiskov · 15,8%
-
4
Idyllisk Trädgårdsscen
100 obiskov · 5,3%
-
5
In The Park
100 obiskov · 5,3%
-
6
The Duet
100 obiskov · 5,3%
-
7
Many Hands Make Light Work
100 obiskov · 5,3%
-
8
Summer's Fun
100 obiskov · 5,3%
-
9
Her First Love
100 obiskov · 5,3%
-
10
Feeding the Doves
100 obiskov · 5,3%
Koliko ljudi vsak mesec gleda George Sheridan Knowles?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Poglejte številke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 400 |
| Avg 2026 | 100 | 400 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
| Okt 2026 | 200 | 400 |
Kolikokrat so bila dela umetnika George Sheridan Knowles ogledana?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšna dela izbirajo gledalci umetnika George Sheridan Knowles?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Poglejte številke
| Vibra | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nostalgična | 33,3% | 42,9% |
| Serojno | 33,3% | 42,9% |
| Romantično | 33,3% | 14,3% |
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 28,0% | 10,5% |
| Mehak senčni del | 28,0% | 63,2% |
| Subtilna svetlobnost | 44,0% | 26,3% |
| Svetla ravnovesja | 0,0% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 16,0% | 0,0% |
| Subtilne barve | 24,0% | 21,1% |
| Uravnomerno mehka | 36,0% | 68,4% |
| Izrazita prisotnost barv | 24,0% | 10,5% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 36,0% | 21,1% |
| Uravnotežen | 44,0% | 68,4% |
| Živopisno | 20,0% | 10,5% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 8,0% | 5,3% |
| Ravnovesje | 32,0% | 10,5% |
| Izrazit | 24,0% | 36,8% |
| Izjava | 36,0% | 47,4% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 8,0% | 15,8% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 4,0% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 28,0% | 10,5% |
| Močna barvna enotnost | 48,0% | 52,6% |
| Usklajenana paleta barv | 12,0% | 21,1% |
Katera dela umetnika George Sheridan Knowles pritegnejo največ pozornosti, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Poglejte številke
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Feeding the Swans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| The Orphans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| The Duet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Easedale Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Friend Or Foe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christmas Cheer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seeking Sanctuary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Signing The Marriage Contra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 100 |
| A Love Song - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Love Song | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih sledijo umetniku George Sheridan Knowles?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Poglejte številke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 100 | 50,0% |
| Chinese | 100 | 50,0% |
Koliko ljudi vsak dan gleda George Sheridan Knowles in kakšni so pričakovani rezultati?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Poglejte številke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 100 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 100 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 200 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o George Sheridan Knowles
Katera dela umetnika George Sheridan Knowles pritegnejo največ pozornosti?
- Signing The Marriage Contract, s 500 obiskovami (26% vseh ogledov umetnika George Sheridan Knowles). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.
Koliko ljudi gleda George Sheridan Knowles na OriginalUniqueArt.com?
- 2.700 obiskov v dvanajstih mesecih: 1.300 na strani umetnika in 1.400 pri posameznih delih.
Kakšne dela umetnika George Sheridan Knowles ljudje raje izbirajo?
- Mehak senčni del (Luminenca): 63% obiskov, v primerjavi s 28% kataloga.