Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Bartholomeus van Hove na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Bartholomeus van Hove: ključne osebe
Najbolj gledano delo je View of a riverside dutch town: 200 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 22% ogledov umetnika Bartholomeus van Hove. Nato A village square with villagers conversing under trees in Fantasy Cityscape. Skupno 900 obiskov: 0 na strani umetnika, 900 na delah. Najbolj obiskovano mesec: Jul 2026 z 900 obiskov. Ena izrazitnost izstopa: Nevtralne barve (Barvna paleta) dobi 62% obiskov za le 34% kataloga.
Bartholomeus van Hove: 8 najbolj gledanih del
Ta lestica prikazuje število obiskov, ne oceno kataloga: 8 del, ki so jih uporabniki na platformi OriginalUniqueArt.com največ gledali v zadnjih dvanajstih mesecih za umetnika Bartholomeus van Hove.
-
1
View of a riverside dutch town
200 obiskov · 22,2%
-
2
A village square with villagers conversing under trees
100 obiskov · 11,1%
-
3
Fantasy Cityscape
100 obiskov · 11,1%
-
4
The Old Women And Children Home At The Spui, The Hague
100 obiskov · 11,1%
-
5
Church Interior
100 obiskov · 11,1%
-
6
The Spui In The Hague
100 obiskov · 11,1%
-
7
The Old Women And Children Home At The Spui
100 obiskov · 11,1%
-
8
De Oude Gracht In Utrecht
100 obiskov · 11,1%
Kako se odjemalci Bartholomeus van Hove spreminjajo od meseca do meseca?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 900 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Koliko je bilo ogled del umetnika Bartholomeus van Hove v preteklem letu?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirljajo gledalci med dela umetnika Bartholomeus van Hove?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 19,4% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 16,7% | 22,2% |
| Subtilna svetlobnost | 52,8% | 77,8% |
| Svetla ravnovesja | 8,3% | 0,0% |
| Luminosno | 2,8% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 38,9% | 22,2% |
| Subtilne barve | 41,7% | 55,6% |
| Uravnomerno mehka | 11,1% | 22,2% |
| Izrazita prisotnost barv | 8,3% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 59,4% | 37,5% |
| Nevtralne barve | 34,4% | 62,5% |
| Temni toni | 6,2% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 41,7% | 22,2% |
| Uravnotežen | 47,2% | 55,6% |
| Živopisno | 11,1% | 22,2% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 19,4% | 0,0% |
| Ravnovesje | 5,6% | 0,0% |
| Izrazit | 22,2% | 33,3% |
| Izjava | 52,8% | 66,7% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 13,9% | 22,2% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 8,3% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 16,7% | 11,1% |
| Močna barvna enotnost | 25,0% | 44,4% |
| Usklajenana paleta barv | 36,1% | 22,2% |
Kakšna je primerjava najbolj gledanih del umetnika Bartholomeus van Hove skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Utrecht, the Cloister of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cityscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Renaissance… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of a town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Deventer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Bakenesserkerk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children Playing On A Froze… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A capricio view with figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Cityscape With Froze… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pri katerih jezikih komunicira občinstvo umetnika Bartholomeus van Hove?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Kakšni so dnevni obiski za Bartholomeus van Hove in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 0 |
Bartholomeus van Hove: kratki odgovori
Katero delo je najbolj gledano pri Bartholomeus van Hove?
- View of a riverside dutch town: 200 obiskov, 22% ogledov umetnika Bartholomeus van Hove. Seznam sega do ranke 8.
Koliko obiskov prejema Bartholomeus van Hove?
- 900 v dvanasteh mesecih (0 na strani umetnika, 900 na delih).
Ali si publika želi določeno vrsto del umetnika Bartholomeus van Hove?
- Da, Nevtralne barve (Barvna paleta): 62% obiskov za 34% kataloga.