Arthur Bowen Davies Pogledi na delo

1862 – 1928

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Arthur Bowen Davies na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Arthur Bowen Davies: kaj prikazuje letošnjih obiskov

Dances je delo z največ gledanjem: 700 obiskov v letu, kar predstavlja 3% vse pozornosti, namenjene umetniku Arthur Bowen Davies. Nadzaluje ga A View of Fort La Galette, Indian Castle, and Taking a French Ship of War on the River St. Lawrence, by Four Boats of One Gun Each of the Royal Artillery Commanded by Captain Streachy in Four Figures. Stran umetnika je prejela 2.000 obiskov, dela pa 21.900: skupaj 23.900. Povečanje pozornosti je 125% od Sep 2026 do Okt 2026. Jul 2026 je bil najbolj obremenjen mesec z 18.800 obiskov. Obiskovalci gledajo na naprave (94%), telefoni (5%) in tableti (1%). Zdomite se nad Mehak senčni del (Luminenca): 29% obiskov v primerjavi s 6% kataloga.

10 najbolj gledanih del umetnika Arthur Bowen Davies

Vsaka uvrstitev odraža število obiskov na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih; 1. uvrstitev predstavlja delo z največim številom obiskov avtorja Arthur Bowen Davies.

  1. Dances 1 Dances, 1914 700 obiskov · 2,9%
  2. A View of Fort La Galette, Indian Castle, and Taking a French Ship of War on the River St. Lawrence, by Four Boats of One Gun Each of the Royal Artillery Commanded by Captain Streachy 2 A View of Fort La Galette, Indian Castle, and Taking a French Ship of War on the River St. Lawrence, by Four Boats of One Gun Each of the Royal Artillery Commanded by Captain Streachy, 1760 500 obiskov · 2,1%
  3. Four Figures 3 Four Figures, 1911 500 obiskov · 2,1%
  4. The Myth of Persephone 4 The Myth of Persephone, 1900 500 obiskov · 2,1%
  5. Željno zvok voda 5 Željno zvok voda 500 obiskov · 2,1%
  6. Many Waters 6 Many Waters, 1905 400 obiskov · 1,7%
  7. The Flood 7 The Flood, 1903 400 obiskov · 1,7%
  8. On the Cliffs 8 On the Cliffs, 1898 400 obiskov · 1,7%
  9. Matese Mountains 9 Matese Mountains, 1927 400 obiskov · 1,7%
  10. River God, (painting) 10 River God, (painting) 400 obiskov · 1,7%

Kdaj obiskovalci obiščejo stran umetnika Arthur Bowen Davies?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Podatki v tabeli
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20261001.300
Jul 20261.20017.600
Avg 2026200900
Sep 2026100700
Okt 20264001.400

Kdaj so razpoložljiva dela umetnika Arthur Bowen Davies?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera je najbolj gledana dela Arthur Bowen Davies, mesec po mesecu?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Podatki v tabeli
Umetniško deloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026Okt 2026
Children, Dogs and Pony00000000000100
The Fantasy of the Vine, (p…000000000000
Four Figures000000020020000100
Flora00000000000100
Ecstasy00000000001000
Gates of Morning0000000000100100
Viola Obligato0000000001000100
Full-Orbed Moon000000000000
Dance—Uplift000000000000
Dances00000000400000

Kakav je podalnik naprav za občinstvo umetnika Arthur Bowen Davies?

Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.

Podatki v tabeli
NapravaObiskovDeli
naprave22.40093,7%
telefoni1.3005,4%
tableti2000,8%

V katerih jezikih sledi Arthur Bowen Davies?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Podatki v tabeli
JezikObiskovDeli
Angleščina30075,0%
Francoščina10025,0%

Koliko obiskov na dan ima Arthur Bowen Davies in kaj sledi?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Podatki v tabeli
DanObiskov
ned 11 Okt0
pon 12 Okt200
tor 13 Okt200
sre 14 Okt100
čet 15 Okt0
pet 16 Okt0
sob 17 Okt0
ned 18 Okt0
pon 19 Okt0
tor 20 Okt0
sre 21 Okt200
čet 22 Okt0
pet 23 Okt0
sob 24 Okt300
ned 25 Okt0
pon 26 Okt100
tor 27 Okt100
sre 28 Okt400
čet 29 Okt500
pet 30 Okt0
sob 31 Okt0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)200
tor 3 Nov (napovedano)200
sre 4 Nov (napovedano)500
čet 5 Nov (napovedano)300
pet 6 Nov (napovedano)0
sob 7 Nov (napovedano)200
ned 8 Nov (napovedano)0
pon 9 Nov (napovedano)200
tor 10 Nov (napovedano)200
sre 11 Nov (napovedano)500
čet 12 Nov (napovedano)400
pet 13 Nov (napovedano)0
sob 14 Nov (napovedano)200
ned 15 Nov (napovedano)0
pon 16 Nov (napovedano)300
tor 17 Nov (napovedano)300
sre 18 Nov (napovedano)600
čet 19 Nov (napovedano)400
pet 20 Nov (napovedano)0
sob 21 Nov (napovedano)300

Kaj ljudi vprašava o Arthur Bowen Davies

Katero delo umetnika Arthur Bowen Davies je najbolj obiskovano?

Na prvem mestu je Dances z 700 obiskov, kar predstavlja 3% ogledov. Nad njim je 10 del.

Koliko je ljudi na platformi OriginalUniqueArt.com, ki si želi ogledati dela umetnika Arthur Bowen Davies?

23.900 obiskov v dvanajstih mesecih: 2.000 na strani umetnika, 21.900 na dela.

Katere naprave prinašajo publiko Arthur Bowen Davies?

Publika prihaja s naprav naprave (94%), telefoni (5%) in tableti (1%); naprave prinaša 94% obiskov.

Katera dela umetnika Arthur Bowen Davies so v skladu z okusom obiskovalcev?

Delo, opisana kot Mehak senčni del (Luminenca), predstavlja 29% obiskov za 6% kataloga.