Alfio Giuffrida Kdo vas gleda

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Alfio Giuffrida na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Alfio Giuffrida: pregled publike na enem mestu

Natura Exp22 pritegne največ pozornosti: 200 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 20% vseh ogledov umetnika Alfio Giuffrida na platformi OriginalUniqueArt.com. sledi BONSAI Exp4 in Round Plants Exp14 Alfio Giuffrida je privabil 1.600 obiskov: 800 na strani umetnika in 800 na posameznih delih. Vsak mesec več gledalcev: število obiskov se je povečalo za 100% od Avg 2026 do Sep 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 700 obiskov. Publika nakloni k Ravnovesna harmonija (Barvna harmonija): 40% obiskov za 17% umetnikovega kataloga.

9 dela umetnika Alfio Giuffrida, ki pritegajo največ pozornosti

Uvrščeno glede na dejanske obiske na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih: 9 delov umetnika Alfio Giuffrida, ki jih ljudje najpogosteje odprejo, od prvenga naprej.

  1. Natura Exp22 1 Natura Exp22, 2018 200 obiskov · 20,0%
  2. BONSAI Exp4 2 BONSAI Exp4, 2017 100 obiskov · 10,0%
  3. Round Plants Exp14 3 Round Plants Exp14, 2017 100 obiskov · 10,0%
  4. Natura Exp24 4 Natura Exp24, 2018 100 obiskov · 10,0%
  5. TORE Exp1 5 TORE Exp1, 2017 100 obiskov · 10,0%
  6. Exponate Exp11 6 Exponate Exp11, 2017 100 obiskov · 10,0%
  7. URBAN SCREENS Exp45 7 URBAN SCREENS Exp45, 2017 100 obiskov · 10,0%
  8. URBAN SCREENS Exp43 8 URBAN SCREENS Exp43, 2017 100 obiskov · 10,0%
  9. Überwindungen A Exp3 9 Überwindungen A Exp3, 2018 100 obiskov · 10,0%

Koliko ljudi vsak mesec gleda Alfio Giuffrida?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Poglejte številke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20260700
Avg 20263000
Sep 2026500100

Kolikokrat so bila dela umetnika Alfio Giuffrida ogledana?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera dela umetnika Alfio Giuffrida pritegnejo največ pozornosti, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Poglejte številke
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
URBAN SCREENS Exp43000000000000
Überwindungen A Exp300000000000100
Natura Exp24000000000000
Exponate Exp15000000000000
Eingangstore Exp7000000000000
Eingangstore Exp1000000000000
Eingangstore Exp4000000000000
Exponate Exp9000000000000
URBAN SCREENS Exp4500000000010000
Exponate Exp1100000000010000

V katerih jezikih sledijo umetniku Alfio Giuffrida?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Poglejte številke
JezikObiskovDeli
Angleščina300100,0%

Koliko ljudi vsak dan gleda Alfio Giuffrida in kakšni so pričakovani rezultati?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Poglejte številke
DanObiskov
čet 8 Okt100
pet 9 Okt0
sob 10 Okt200
ned 11 Okt0
pon 12 Okt100
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt0
pet 16 Okt0
sob 17 Okt100
ned 18 Okt0
pon 19 Okt100
tor 20 Okt100
sre 21 Okt0
čet 22 Okt0
pet 23 Okt0
sob 24 Okt0
ned 25 Okt0
pon 26 Okt0
tor 27 Okt0
sre 28 Okt0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)0
pet 6 Nov (napovedano)0
sob 7 Nov (napovedano)0
ned 8 Nov (napovedano)0
pon 9 Nov (napovedano)0
tor 10 Nov (napovedano)0
sre 11 Nov (napovedano)0
čet 12 Nov (napovedano)0
pet 13 Nov (napovedano)0
sob 14 Nov (napovedano)0
ned 15 Nov (napovedano)0
pon 16 Nov (napovedano)0
tor 17 Nov (napovedano)0
sre 18 Nov (napovedano)0

Vprašanja o Alfio Giuffrida

Katera dela umetnika Alfio Giuffrida pritegnejo največ pozornosti?

Natura Exp22, s 200 obiskovami (20% vseh ogledov umetnika Alfio Giuffrida). Zgornja lestvica prikazuje 9 del.

Koliko ljudi gleda Alfio Giuffrida na OriginalUniqueArt.com?

1.600 obiskov v dvanajstih mesecih: 800 na strani umetnika in 800 pri posameznih delih.

Kakšne dela umetnika Alfio Giuffrida ljudje raje izbirajo?

Ravnovesna harmonija (Barvna harmonija): 40% obiskov, v primerjavi s 17% kataloga.