Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Yasuo Kuniyoshi na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Yasuo Kuniyoshi: čo ukazuje rok návštev
Still Life je najsledovanejším dielom: 300 návštev za rok, čo predstavuje 23% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Yasuo Kuniyoshi. Nasleduje ich Nurse and Child a Self-Portrait as a Photographer. Stránka umelca mala 700 návštev a jeho diela 1 100: celkom 1 800. Pozornosť klesla o 75% z Sep 2026 na Okt 2026. Sep 2026 bol najrušnejším mesiacom s 800 návštevami. Uprednostňujú Mäkký tieň (Luminancia): 62% návštev oproti 33% v katalógu.
9 najsledovanejších diel umelca Yasuo Kuniyoshi
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Yasuo Kuniyoshi.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
100
500
Aug 2026
100
0
Sep 2026
300
500
Okt 2026
100
100
Kedy sú vystavené diela umelca Yasuo Kuniyoshi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Yasuo Kuniyoshi?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
23,1%
33,3%
Nostalgický
30,8%
22,2%
Elegantný
7,7%
33,3%
Mystický
23,1%
11,1%
Romantický
7,7%
0,0%
Lekmotný
7,7%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
30,8%
44,4%
Melancholický
30,8%
33,3%
Utešujúci
7,7%
22,2%
Tajomný
15,4%
0,0%
Hravý
7,7%
0,0%
Výrazný
7,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
7,4%
23,1%
Mäkký tieň
33,3%
61,5%
Mierny jas
18,5%
7,7%
Svetlá rovnováha
22,2%
0,0%
Luminózny
18,5%
7,7%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
59,3%
30,8%
Subtelné tóny farieb
14,8%
38,5%
Vyvážene jemná
22,2%
7,7%
Výrazná prítomnosť farieb
3,7%
23,1%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
31,8%
58,3%
Neutrálne tóny
40,9%
8,3%
Tmavé tóny
18,2%
33,3%
Monochromatické
4,5%
0,0%
Pastelové tóny
4,5%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
63,0%
61,5%
Vyvážené
25,9%
30,8%
Sýte
11,1%
7,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
18,5%
7,7%
Jemný
14,8%
23,1%
Vyvážený
7,4%
7,7%
Výrazný
7,4%
0,0%
Vyhlásenie
51,8%
61,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
3,7%
0,0%
jemne prepojená paleta
7,4%
0,0%
Vyvážená harmónia
7,4%
7,7%
Silná farebná jednota
48,1%
61,5%
Jednotná paleta
33,3%
30,8%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Yasuo Kuniyoshi podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
Strong Woman and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait as a Photogra…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
People at Roadside
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dream
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Semi Nude, Standing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Self Portrait as a Golf Pla…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
My Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nevadaville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Thinking Ahead
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch je Yasuo Kuniyoshi sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
100
100,0%
Koľko návštev za deň má Yasuo Kuniyoshi a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
200
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
300
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
400
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
400
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
Čo sa ľudia pýtajú o Yasuo Kuniyoshi
Ktoré dielo umelca Yasuo Kuniyoshi má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je Still Life s 300 návštevami, čo predstavuje 23% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 9 diel.
Aké je publikum Yasuo Kuniyoshi na OriginalUniqueArt.com?
1 800 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca, 1 100 na dielach.
Aké diela Yasuo Kuniyoshi zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Mäkký tieň (Luminancia) získavajú 62% návštev pri 33% katalógu.