Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Wybrand Hendricks na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Wybrand Hendricks: čo ukazuje rok návštev
The Milkmaid je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 33% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Wybrand Hendricks. Nasleduje ich Group Portrait of Directors of Teylers Foundation a Flower Still life. Stránka umelca mala 300 návštev a jeho diela 500: celkom 800. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 600 návštevami. Uprednostňujú Pokojný (Emocionálny tón): 100% návštev oproti 4% v katalógu.
4 najsledovanejších diel umelca Wybrand Hendricks
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Wybrand Hendricks.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
400
Aug 2026
0
0
Sep 2026
100
0
Okt 2026
0
100
Kedy sú vystavené diela umelca Wybrand Hendricks?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Wybrand Hendricks?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Klasika
58,3%
0,0%
Dramatické
25,0%
0,0%
Pokojný
8,3%
100,0%
Zemitý
4,2%
0,0%
Elegantný
4,2%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
33,3%
0,0%
Zúfalý a vážny
33,3%
0,0%
Pokojná
8,3%
0,0%
Pokojný
4,2%
100,0%
Dramatický
4,2%
0,0%
Éterický
4,2%
0,0%
Hravý
4,2%
0,0%
Výrazný
4,2%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
52,3%
83,3%
Mäkký tieň
29,5%
16,7%
Mierny jas
18,2%
0,0%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
15,9%
33,3%
Subtelné tóny farieb
22,7%
50,0%
Vyvážene jemná
43,2%
16,7%
Výrazná prítomnosť farieb
18,2%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
66,7%
100,0%
Tmavé tóny
30,0%
0,0%
Neutrálne tóny
3,3%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
31,8%
83,3%
Vyvážené
54,5%
16,7%
Sýte
13,6%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
9,1%
0,0%
Jemný
34,1%
83,3%
Vyvážený
13,6%
0,0%
Výrazný
25,0%
16,7%
Vyhlásenie
18,2%
0,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
2,3%
0,0%
jemne prepojená paleta
4,5%
16,7%
Vyvážená harmónia
4,5%
0,0%
Silná farebná jednota
56,8%
50,0%
Jednotná paleta
31,8%
33,3%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Wybrand Hendricks podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Portrait of Jacob Feitama (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Nicolaas Paradi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Pieter de Cler…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Joan Huydecoper…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jan van Walré in the role o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Pieter Teyler
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Putti playing with flowers…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Johanna Corneli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Cornelis A. van…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Wernerus Köhne (1725/26-88)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch je Wybrand Hendricks sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Wybrand Hendricks a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
100
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
100
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
100
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
200
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
200
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
Čo sa ľudia pýtajú o Wybrand Hendricks
Ktoré dielo umelca Wybrand Hendricks má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je The Milkmaid s 200 návštevami, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 4 diel.
Aké je publikum Wybrand Hendricks na OriginalUniqueArt.com?
800 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca, 500 na dielach.
Aké diela Wybrand Hendricks zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Pokojný (Emocionálny tón) získavajú 100% návštev pri 4% katalógu.