Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Richard Bunting na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Richard Bunting: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Still Life, Roses: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% celkových zobrazení umelca William Richard Bunting. Potom Each Fishing Boat Seemed Scarce Afloat a Habrough Mill, Lincolnshire. Spolu 1 100 návštev: 400 na stránke umelca, 700 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 000 návštevami. Jeden vkus vyniká: Mäkký tieň (Luminancia) získava 38% návštev pri zdanene malom zastúpení 25% katalógu.
William Richard Bunting: 7 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 7 najčítanejších diel umelca William Richard Bunting na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Still Life, Roses, 1910
200 návštev · 25,0%
-
2
Each Fishing Boat Seemed Scarce Afloat, 1908
100 návštev · 12,5%
-
3
Habrough Mill, Lincolnshire, 1903
100 návštev · 12,5%
-
4
Riverside Pastime and Pleasure, 1944
100 návštev · 12,5%
-
5
Help at Last, 1905
100 návštev · 12,5%
-
6
Two Masted Ship at Sea, 1886
100 návštev · 12,5%
-
7
Ships at Sea
100 návštev · 12,5%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca William Richard Bunting?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca William Richard Bunting?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca William Richard Bunting?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 25,0% | 37,5% |
| Mierny jas | 41,7% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 33,3% | 37,5% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 50,0% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 25,0% | 12,5% |
| Vyvážene jemná | 25,0% | 37,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 50,0% | 50,0% |
| Vyvážené | 50,0% | 50,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,3% | 0,0% |
| Jemný | 50,0% | 62,5% |
| Vyvážený | 25,0% | 25,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 16,7% | 12,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,3% | 12,5% |
| jemne prepojená paleta | 33,3% | 37,5% |
| Vyvážená harmónia | 25,0% | 25,0% |
| Silná farebná jednota | 16,7% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 16,7% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca William Richard Bunting v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Help at Last | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jack Bell, Shipbuilder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Masted Ship at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Habrough Mill, Lincolnshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Jack Bell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life, Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Each Fishing Boat Seemed Sc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Phase of Grimsby's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Boundary Mark, Oxfo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Riverside Pastime and Pleas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca William Richard Bunting?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| dánsky | 100 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u William Richard Bunting a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
William Richard Bunting: krátke odpovede
Ktoré dielo od William Richard Bunting má najvyššiu sledovanosť?
- Still Life, Roses: 200 návštev, čo predstavuje 25% celkového počtu zobrazení umelca William Richard Bunting. Zoznam pokračuje až po 7. miesto.
Koľko návštev získava William Richard Bunting?
- 1 100 za posledných dvanástich mesiacov (400 na stránke umelca, 700 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od William Richard Bunting?
- Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 38% návštev z 25% katalógu.