Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Anderson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Anderson: prehľad o návštevníkoch
Cavalry Embarking At Blackwall priťahuje najviac pozornosti: 300 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení umelca William Anderson na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje 'the Bell' Inn At Erith a A Flagship Departing From The Anchorage William Anderson si vyhážadali 2 200 návštev: 600 na stránke umelca a 1 600 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 200 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Vyhlásenie (Kontrast): 72% návštev pre 40% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca William Anderson, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca William Anderson, od prvého miesta.
-
1
Cavalry Embarking At Blackwall
300 návštev · 16,7%
-
2
'the Bell' Inn At Erith
200 návštev · 11,1%
-
3
A Flagship Departing From The Anchorage
200 návštev · 11,1%
-
4
View On The Thames At Greenwich
200 návštev · 11,1%
-
5
View near Deptford
200 návštev · 11,1%
-
6
Hussars Embarking At Deptford
100 návštev · 5,6%
-
7
Dutch Shipping With A Flagship And A States Yacht
100 návštev · 5,6%
-
8
Admiral Sir Robert Calder's Action Off Cape Finisterre -
100 návštev · 5,6%
-
9
Self Portrait
100 návštev · 5,6%
-
10
Shipping in an Estuary, possibly the lower reaches
100 návštev · 5,6%
Koľko ľudí sleduje William Anderson každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 100 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 400 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca William Anderson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca William Anderson?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 5,6% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 5,6% |
| Mierny jas | 50,0% | 44,4% |
| Svetlá rovnováha | 30,0% | 44,4% |
| Luminózny | 4,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 50,0% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 38,9% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 16,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 68,4% | 100,0% |
| Zemité tóny | 28,9% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 38,0% | 22,2% |
| Vyvážené | 56,0% | 61,1% |
| Sýte | 6,0% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 11,1% |
| Jemný | 16,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 12,0% | 5,6% |
| Výrazný | 22,0% | 11,1% |
| Vyhlásenie | 40,0% | 72,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 18,0% | 5,6% |
| Silná farebná jednota | 30,0% | 61,1% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 22,2% |
Ktoré diela umelca William Anderson lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Thames at Rotherhithe, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| British Troops Landing at J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Greenwich and Dep… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchant Ships And Indiamen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Erith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View near Deptford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| A caracore from Borneo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sea Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nederlandse Kust-scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje William Anderson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 50,0% |
| španielsky | 200 | 50,0% |
Koľko ľudí sleduje William Anderson denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 100 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o William Anderson
Ktoré diela umelca William Anderson priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Cavalry Embarking At Blackwall, s 300 návštevami (17% všetkých zobrazení umelca William Anderson). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje William Anderson na OriginalUniqueArt.com?
- 2 200 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 1 600 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od William Anderson ľudia preferujú?
- Vyhlásenie (Kontrast): 72% návštev oproti 40% v katalógu.