Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Walter Linsley Meegan na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Walter Linsley Meegan: prehľad o návštevníkoch
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon priťahuje najviac pozornosti: 1 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 43% všetkých zobrazení umelca Walter Linsley Meegan na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Kirkstall Abbey, by moon light a Street Scene at Night Walter Linsley Meegan si vyhážadali 4 400 návštev: 1 800 na stránke umelca a 2 600 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 100% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 3 100 návštevami. Publikum sleduje na pou počítače (57%) a telefóny (43%). Publikum sa skлоňuje k Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 64% návštev pre 45% umeleckého katalógu umelca.
8 diel umelca Walter Linsley Meegan, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 8 najčastejšie otváraných diel umelca Walter Linsley Meegan, od prvého miesta.
-
1
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon
1 200 návštev · 42,9%
-
2
Kirkstall Abbey, by moon light, 1899
600 návštev · 21,4%
-
3
Street Scene at Night
300 návštev · 10,7%
-
4
Kirkstall Abbey by Moonlight
200 návštev · 7,1%
-
5
River Scene with Bridge and Cattle
200 návštev · 7,1%
-
6
Redcote Bridge, Armley, By Moonlight
100 návštev · 3,6%
-
7
Scalby Mills near Scarborough
100 návštev · 3,6%
-
8
Rural Scene with Two Figures and Abbey
100 návštev · 3,6%
Koľko ľudí sleduje Walter Linsley Meegan každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 100 | 2 000 |
| Aug 2026 | 600 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Walter Linsley Meegan?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Walter Linsley Meegan?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 27,3% | 32,1% |
| Mäkký tieň | 36,4% | 53,6% |
| Mierny jas | 9,1% | 3,6% |
| Svetlá rovnováha | 27,3% | 10,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 9,1% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 45,5% | 35,7% |
| Vyvážene jemná | 45,5% | 64,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 18,2% | 21,4% |
| Vyvážené | 72,7% | 75,0% |
| Sýte | 9,1% | 3,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 9,1% | 3,6% |
| Vyvážený | 9,1% | 0,0% |
| Výrazný | 27,3% | 39,3% |
| Vyhlásenie | 54,5% | 57,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,2% | 7,1% |
| jemne prepojená paleta | 18,2% | 25,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 63,6% | 67,9% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Walter Linsley Meegan lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirkstall Abbey, by moon li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 100 |
| Scarborough Lighthouse at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 0 | 100 | 0 |
| The Original Oak at Night,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Pier, New Brighton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rural Scene with Two Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene with Bridge and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Street Scene at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| Scalby Mills near Scarborou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The South Bay at Night with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kirkstall Abbey by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie Walter Linsley Meegan?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 500 | 56,8% |
| telefóny | 1 900 | 43,2% |
V akých jazykoch sleduje Walter Linsley Meegan?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje Walter Linsley Meegan denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 300 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Walter Linsley Meegan
Ktoré diela umelca Walter Linsley Meegan priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon, s 1 200 návštevami (43% všetkých zobrazení umelca Walter Linsley Meegan). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 8 diel.
Koľko ľudí sleduje Walter Linsley Meegan na OriginalUniqueArt.com?
- 4 400 návštev za dvanásť mesiacov: 1 800 na stránke umelca a 2 600 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú Walter Linsley Meegan?
- Ľudia sledujú Walter Linsley Meegan na pou počítače (57%) a telefóny (43%); pou počítače predstavujú 57% návštev.
Aké diela od Walter Linsley Meegan ľudia preferujú?
- Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 64% návštev oproti 45% v katalógu.