Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Vanessa Bellová na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Vanessa Bellová: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Window, Still Life: 1 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% celkových zobrazení umelca Vanessa Bellová. Potom Conversation a Byzantine Lady. Spolu 11 600 návštev: 5 400 na stránke umelca, 6 200 na dielach. Publikum rastie: o 629% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Okt 2026 s 5 100 návštevami. Jazyky publika: taliansky (25%), francúzsky (19%) a nemecky (16%). Pôvodné krajiny publika: Taliansko (26%), Francúzsko (16%) a Nemecko (10%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (62%), telefóny (32%) a tablety (6%). Jeden vkus vyniká: Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) získava 39% návštev pri zdanene malom zastúpení 12% katalógu.
Vanessa Bellová: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Vanessa Bellová na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Window, Still Life
1 600 návštev · 14,3%
-
2
Conversation, 1916
1 200 návštev · 10,7%
-
3
Byzantine Lady
500 návštev · 4,5%
-
4
Interior With A Housemaid
500 návštev · 4,5%
-
5
View Into A Garden
400 návštev · 3,6%
-
6
The Red Dress
400 návštev · 3,6%
-
7
Dora Morris
400 návštev · 3,6%
-
8
Nude With Poppies
300 návštev · 2,7%
-
9
Haystack And Rickyard
300 návštev · 2,7%
-
10
Interior With Duncan Grant
300 návštev · 2,7%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Vanessa Bellová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 1 200 | 3 500 |
| Aug 2026 | 300 | 700 |
| Sep 2026 | 500 | 200 |
| Okt 2026 | 3 400 | 1 700 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Vanessa Bellová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Vanessa Bellová?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 18,0% | 18,8% |
| Mäkký tieň | 28,0% | 50,9% |
| Mierny jas | 36,0% | 20,5% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 8,9% |
| Luminózny | 2,0% | 0,9% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 18,0% | 8,9% |
| Subtelné tóny farieb | 36,0% | 29,5% |
| Vyvážene jemná | 34,0% | 41,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 18,8% |
| Sýta farba | 2,0% | 1,8% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 43,2% | 64,2% |
| Tmavé tóny | 21,6% | 23,5% |
| Neutrálne tóny | 35,1% | 12,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 18,0% | 24,1% |
| Vyvážené | 56,0% | 55,4% |
| Sýte | 26,0% | 20,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 20,5% |
| Jemný | 30,0% | 26,8% |
| Vyvážený | 16,0% | 8,9% |
| Výrazný | 28,0% | 24,1% |
| Vyhlásenie | 16,0% | 19,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 13,4% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 13,4% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 39,3% |
| Silná farebná jednota | 44,0% | 27,7% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 6,2% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Vanessa Bellová v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conversation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 | 0 |
| Nude With Poppies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bottles on a Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Father And Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| View Into A Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Newhaven Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leonard Woolf's Dog 'Sally' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior With A Housemaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Studland Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Vanessa Bellová pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 7 200 | 62,1% |
| telefóny | 3 700 | 31,9% |
| tablety | 700 | 6,0% |
Aké jazyky používa publikum umelca Vanessa Bellová?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 800 | 25,0% |
| francúzsky | 600 | 18,8% |
| nemecky | 500 | 15,6% |
| holandsky | 400 | 12,5% |
| anglicky | 300 | 9,4% |
| španielsky | 200 | 6,2% |
| rusky | 200 | 6,2% |
| japonsky | 100 | 3,1% |
| Norwegian | 100 | 3,1% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Vanessa Bellová a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 300 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 200 |
| po 19 Okt | 400 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 300 |
| št 22 Okt | 1 800 |
| pi 23 Okt | 300 |
| so 24 Okt | 100 |
| ne 25 Okt | 600 |
| po 26 Okt | 300 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 100 |
| pi 30 Okt | 200 |
| so 31 Okt | 500 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 200 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 300 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 300 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 300 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 100 |
Vanessa Bellová: krátke odpovede
Ktoré dielo od Vanessa Bellová má najvyššiu sledovanosť?
- Window, Still Life: 1 600 návštev, čo predstavuje 14% celkového počtu zobrazení umelca Vanessa Bellová. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Vanessa Bellová?
- 11 600 za posledných dvanástich mesiacov (5 400 na stránke umelca, 6 200 na dielach).
Sledujú ľudia Vanessa Bellová na telefóne alebo na počítači?
- Na oboch: pou počítače (62%), telefóny (32%) a tablety (6%); pou počítače dominuje s podielom 62%.
Sleduje Vanessa Bellová niekoľko jazykov?
- Áno: taliansky (25%), francúzsky (19%) a nemecky (16%). Na čele je taliansky s podielom 25%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Vanessa Bellová?
- Áno, Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 39% návštev z 12% katalógu.