Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Roma na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas Roma: prehľad o návštevníkoch
Tommasso Natale, Sicily priťahuje najviac pozornosti: 100 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení umelca Thomas Roma na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Valderice, Sicily a Long Island Thomas Roma si vyhážadali 1 000 návštev: 300 na stránke umelca a 700 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 900 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Neutrálne tóny (Paleta farieb): 100% návštev pre 77% umeleckého katalógu umelca.
8 diel umelca Thomas Roma, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 8 najčastejšie otváraných diel umelca Thomas Roma, od prvého miesta.
-
1
Tommasso Natale, Sicily, 1982
100 návštev · 12,5%
-
2
Valderice, Sicily, 1982
100 návštev · 12,5%
-
3
Long Island, 2005
100 návštev · 12,5%
-
4
Untitled, from the series Come Sunday, 1991
100 návštev · 12,5%
-
5
Yoko, Gerrittsen Beach, Brooklyn, 1977
100 návštev · 12,5%
-
6
Duke, Gerrittson Beach, Brooklyn, 1978
100 návštev · 12,5%
-
7
Kelso, Coney Island, Brooklyn, 1974
100 návštev · 12,5%
-
8
Benny, Bensonhurst, Brooklyn, 1980
100 návštev · 12,5%
Koľko ľudí sleduje Thomas Roma každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Thomas Roma?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Thomas Roma?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 14,3% | 0,0% |
| Mierny jas | 57,1% | 62,5% |
| Svetlá rovnováha | 25,0% | 37,5% |
| Luminózny | 3,6% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 92,9% | 100,0% |
| Subtelné tóny farieb | 3,6% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,6% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 76,9% | 100,0% |
| Tmavé tóny | 7,7% | 0,0% |
| Zemité tóny | 7,7% | 0,0% |
| Monochromatické | 7,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 92,9% | 100,0% |
| Vyvážené | 3,6% | 0,0% |
| Sýte | 3,6% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 3,6% | 0,0% |
| Jemný | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 17,9% | 25,0% |
| Výrazný | 39,3% | 50,0% |
| Vyhlásenie | 25,0% | 25,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,7% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 3,6% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 46,4% | 62,5% |
| Jednotná paleta | 39,3% | 37,5% |
Ktoré diela umelca Thomas Roma lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kelso, Coney Island, Brookl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Yoko, Gerrittsen Beach, Bro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Moses and Stymie, Park Slop… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gela, Sicily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marsala, Sicily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valderice, Sicily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Shepherd in Landscape, Sici… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shepard Leaning on Tree, Si… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled, from the series C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Gus, Bay Ridge, Brooklyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Thomas Roma?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko ľudí sleduje Thomas Roma denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Thomas Roma
Ktoré diela umelca Thomas Roma priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Tommasso Natale, Sicily, s 100 návštevami (12% všetkých zobrazení umelca Thomas Roma). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 8 diel.
Koľko ľudí sleduje Thomas Roma na OriginalUniqueArt.com?
- 1 000 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca a 700 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Thomas Roma ľudia preferujú?
- Neutrálne tóny (Paleta farieb): 100% návštev oproti 77% v katalógu.