Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Duncan na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas Duncan: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Braan, a Celebrated Scottish Deerhound: 1 000 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 42% celkových zobrazení umelca Thomas Duncan. Potom The Martyrdom of John Brown of Priesthill a Self portrait. Spolu 2 300 návštev: 600 na stránke umelca, 1 700 na dielach. Počet divákov klesá: o 60% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 500 návštevami. Jeden vkus vyniká: Vyvážený (Kontrast) získava 42% návštev pri zdanene malom zastúpení 6% katalógu.
Thomas Duncan: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Thomas Duncan na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Braan, a Celebrated Scottish Deerhound
1 000 návštev · 41,7%
-
2
The Martyrdom of John Brown of Priesthill
200 návštev · 8,3%
-
3
Self portrait
200 návštev · 8,3%
-
4
George Wishart Administering the Sacrament in the Prison of the Castle of St Andrews on the Day of his Execution
100 návštev · 4,2%
-
5
The Brother of Ina, Dowager Duchess of Argyll, as a Boy
100 návštev · 4,2%
-
6
David morison
100 návštev · 4,2%
-
7
The waefu' heart
100 návštev · 4,2%
-
8
John McNeill of Colonsay and Oronsay
100 návštev · 4,2%
-
9
The Right Honourable Fox Maule-Ramsay
100 návštev · 4,2%
-
10
Alexander MacDuff of Bonhard
100 návštev · 4,2%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Thomas Duncan?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Thomas Duncan?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Thomas Duncan?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 74,0% | 87,5% |
| Mäkký tieň | 12,0% | 8,3% |
| Mierny jas | 10,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 4,0% | 4,2% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,0% | 29,2% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 20,8% |
| Vyvážene jemná | 26,0% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 87,5% | 95,8% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 0,0% |
| Neutrálne tóny | 4,2% | 4,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 60,0% | 45,8% |
| Vyvážené | 38,0% | 54,2% |
| Sýte | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 48,0% | 37,5% |
| Jemný | 20,0% | 8,3% |
| Vyvážený | 6,0% | 41,7% |
| Výrazný | 10,0% | 8,3% |
| Vyhlásenie | 16,0% | 4,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 8,3% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 16,0% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Thomas Duncan v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braan, a Celebrated Scottis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| A milkmaid in a landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reverend thomas chalmers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The waefu' heart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Katherine Monro, Lady Steua… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anne Page Inviting Slender… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam anderson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bo Peep, Portrait of a Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The entrance of prince char… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prince Charles Edward Stuar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Thomas Duncan?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Thomas Duncan a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 100 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 200 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 300 |
Thomas Duncan: krátke odpovede
Ktoré dielo od Thomas Duncan má najvyššiu sledovanosť?
- Braan, a Celebrated Scottish Deerhound: 1 000 návštev, čo predstavuje 42% celkového počtu zobrazení umelca Thomas Duncan. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Thomas Duncan?
- 2 300 za posledných dvanástich mesiacov (600 na stránke umelca, 1 700 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Thomas Duncan?
- Áno, Vyvážený (Kontrast): 42% návštev z 6% katalógu.