Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Laura Sylvia Gosse na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Laura Sylvia Gosse: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Still Life with Eggs and Carrots: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% celkových zobrazení umelca Laura Sylvia Gosse. Potom George Lansbury a The Church at Envermeu at Night. Spolu 1 300 návštev: 200 na stránke umelca, 1 100 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 200 návštevami. Jeden vkus vyniká: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získava 50% návštev pri zdanene malom zastúpení 31% katalógu.
Laura Sylvia Gosse: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Laura Sylvia Gosse na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Still Life with Eggs and Carrots
200 návštev · 16,7%
-
2
George Lansbury, 1939
100 návštev · 8,3%
-
3
The Church at Envermeu at Night
100 návštev · 8,3%
-
4
Mantes la Jolie
100 návštev · 8,3%
-
5
La Rue de L'Oranger, Dieppe
100 návštev · 8,3%
-
6
The Fisherman
100 návštev · 8,3%
-
7
Walter Richard Sickert, 1923
100 návštev · 8,3%
-
8
Dancing Negro
100 návštev · 8,3%
-
9
Les cinq maçons
100 návštev · 8,3%
-
10
The First Communion
100 návštev · 8,3%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Laura Sylvia Gosse?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Laura Sylvia Gosse?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Laura Sylvia Gosse?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 19,1% | 16,7% |
| Mäkký tieň | 38,1% | 50,0% |
| Mierny jas | 23,8% | 16,7% |
| Svetlá rovnováha | 14,3% | 8,3% |
| Luminózny | 4,8% | 8,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,5% | 25,0% |
| Subtelné tóny farieb | 30,9% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 21,4% | 16,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 7,1% | 8,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 67,7% | 70,0% |
| Neutrálne tóny | 23,5% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 5,9% | 10,0% |
| Pastelové tóny | 2,9% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 38,1% | 25,0% |
| Vyvážené | 50,0% | 66,7% |
| Sýte | 11,9% | 8,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,3% | 0,0% |
| Jemný | 30,9% | 33,3% |
| Vyvážený | 9,5% | 25,0% |
| Výrazný | 30,9% | 41,7% |
| Vyhlásenie | 14,3% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 19,1% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 11,9% | 16,7% |
| Vyvážená harmónia | 11,9% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 7,1% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Laura Sylvia Gosse v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rural Postmen, Mantes l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walter Richard Sickert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Church at Envermeu at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Venetian Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpet Vendor of Envermeu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nurse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Les rentiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The First Communion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Château, Dieppe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les cinq maçons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Laura Sylvia Gosse?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Laura Sylvia Gosse a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 100 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
Laura Sylvia Gosse: krátke odpovede
Ktoré dielo od Laura Sylvia Gosse má najvyššiu sledovanosť?
- Still Life with Eggs and Carrots: 200 návštev, čo predstavuje 17% celkového počtu zobrazení umelca Laura Sylvia Gosse. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Laura Sylvia Gosse?
- 1 300 za posledných dvanástich mesiacov (200 na stránke umelca, 1 100 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Laura Sylvia Gosse?
- Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 50% návštev z 31% katalógu.