Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Stuart Henry Bell na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Stuart Henry Bell: prehľad o návštevníkoch
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer priťahuje najviac pozornosti: 100 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 11% všetkých zobrazení umelca Stuart Henry Bell na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove') a Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove') Stuart Henry Bell si vyhážadali 1 300 návštev: 500 na stránke umelca a 800 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 100% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 800 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Vyvážený (Kontrast): 33% návštev pre 18% umeleckého katalógu umelca.
9 diel umelca Stuart Henry Bell, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 9 najčastejšie otváraných diel umelca Stuart Henry Bell, od prvého miesta.
-
1
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer, 1894
100 návštev · 11,1%
-
2
Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 návštev · 11,1%
-
3
Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 návštev · 11,1%
-
4
Wreck in Sunderland Harbour (as it appeared about 1850), 1896
100 návštev · 11,1%
-
5
Marsden Rock, 1891
100 návštev · 11,1%
-
6
The Expedition Entering Baffin Bay in Search of John Franklin, 1850
100 návštev · 11,1%
-
7
Old South Pier and Lighthouse, Sunderland
100 návštev · 11,1%
-
8
Leaving Sunderland Harbour (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 návštev · 11,1%
-
9
Marsden Rock, 1891
100 návštev · 11,1%
Koľko ľudí sleduje Stuart Henry Bell každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Stuart Henry Bell?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Stuart Henry Bell?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 11,8% | 22,2% |
| Mäkký tieň | 5,9% | 11,1% |
| Mierny jas | 29,4% | 11,1% |
| Svetlá rovnováha | 47,1% | 55,6% |
| Luminózny | 5,9% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 41,2% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 35,3% | 44,4% |
| Vyvážene jemná | 23,5% | 22,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 29,4% | 33,3% |
| Vyvážené | 64,7% | 55,6% |
| Sýte | 5,9% | 11,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 5,9% | 11,1% |
| Jemný | 11,8% | 11,1% |
| Vyvážený | 17,6% | 33,3% |
| Výrazný | 17,6% | 11,1% |
| Vyhlásenie | 47,1% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 35,3% | 44,4% |
| jemne prepojená paleta | 5,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 11,8% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 35,3% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 11,8% | 11,1% |
Ktoré diela umelca Stuart Henry Bell lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bents Farm, Whitburn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunderland, 1855, Morning a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leaving Sunderland Harbour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cut Out by the Frigate's Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Stuart Henry Bell?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje Stuart Henry Bell denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 100 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Stuart Henry Bell
Ktoré diela umelca Stuart Henry Bell priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- 'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer, s 100 návštevami (11% všetkých zobrazení umelca Stuart Henry Bell). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 9 diel.
Koľko ľudí sleduje Stuart Henry Bell na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 800 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Stuart Henry Bell ľudia preferujú?
- Vyvážený (Kontrast): 33% návštev oproti 18% v katalógu.