Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Stanisław Żukowski na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Stanisław Żukowski: prehľad o návštevníkoch
The Last Asters priťahuje najviac pozornosti: 300 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 8% všetkých zobrazení umelca Stanisław Żukowski na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Melting Snow on the Slopes a In Front of the Terrace Stanisław Żukowski si vyhážadali 3 900 návštev: 700 na stránke umelca a 3 200 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 150% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 2 900 návštevami. Publikum sleduje na pou počítače (79%), telefóny (18%) a tablety (3%). Publikum sa skлоňuje k Neutrálne tóny (Paleta farieb): 55% návštev pre 40% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Stanisław Żukowski, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Stanisław Żukowski, od prvého miesta.
-
1
The Last Asters, 1912
300 návštev · 7,9%
-
2
Melting Snow on the Slopes, 1898
300 návštev · 7,9%
-
3
In Front of the Terrace, 1913
200 návštev · 5,3%
-
4
Early Spring in the Park, 1910
200 návštev · 5,3%
-
5
Evening in Autumn (study), 1905
200 návštev · 5,3%
-
6
Easter, 1911
200 návštev · 5,3%
-
7
Before the masquerade, 1923
200 návštev · 5,3%
-
8
The Fresh Snow, 1912
100 návštev · 2,6%
-
9
Early Spring, 1902
100 návštev · 2,6%
-
10
Evening Interior, 1909
100 návštev · 2,6%
Koľko ľudí sleduje Stanisław Żukowski každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 2 500 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 300 | 200 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Stanisław Żukowski?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Stanisław Żukowski?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 24,0% | 26,3% |
| Mäkký tieň | 22,0% | 15,8% |
| Mierny jas | 38,0% | 39,5% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 18,4% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 12,0% | 5,3% |
| Subtelné tóny farieb | 48,0% | 47,4% |
| Vyvážene jemná | 38,0% | 47,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 48,0% | 45,0% |
| Neutrálne tóny | 40,0% | 55,0% |
| Tmavé tóny | 8,0% | 0,0% |
| Prírodné témy | 4,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 30,0% | 23,7% |
| Vyvážené | 62,0% | 71,0% |
| Sýte | 8,0% | 5,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,0% | 7,9% |
| Jemný | 8,0% | 15,8% |
| Vyvážený | 6,0% | 2,6% |
| Výrazný | 32,0% | 36,8% |
| Vyhlásenie | 42,0% | 36,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 40,0% | 36,8% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 26,3% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 23,7% |
| Silná farebná jednota | 24,0% | 5,3% |
| Jednotná paleta | 2,0% | 7,9% |
Ktoré diela umelca Stanisław Żukowski lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Last Asters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| Old Library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before the masquerade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haystacks (study) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Monastery Wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Melting Snow on the Slopes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Lilac Bushes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Moonrise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie Stanisław Żukowski?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 100 | 79,5% |
| telefóny | 700 | 17,9% |
| tablety | 100 | 2,6% |
V akých jazykoch sleduje Stanisław Żukowski?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Koľko ľudí sleduje Stanisław Żukowski denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 200 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 200 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 200 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Stanisław Żukowski
Ktoré diela umelca Stanisław Żukowski priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- The Last Asters, s 300 návštevami (8% všetkých zobrazení umelca Stanisław Żukowski). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Stanisław Żukowski na OriginalUniqueArt.com?
- 3 900 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca a 3 200 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú Stanisław Żukowski?
- Ľudia sledujú Stanisław Żukowski na pou počítače (79%), telefóny (18%) a tablety (3%); pou počítače predstavujú 79% návštev.
Aké diela od Stanisław Żukowski ľudia preferujú?
- Neutrálne tóny (Paleta farieb): 55% návštev oproti 40% v katalógu.