Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Sir Charles Lock Eastlake na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Sir Charles Lock Eastlake: čo ukazuje rok návštev
Hagar and Ishmael je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 20% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Sir Charles Lock Eastlake. Nasleduje ich The Cave of Despair (from Edmund Spenser's 'The Faerie Queene', Book 1, Canto 9, Lines 8–35) a Brutus Exhorting the Romans to Revenge the Death of Lucretia. Stránka umelca mala 400 návštev a jeho diela 900: celkom 1 300. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 100 návštevami. Uprednostňujú Výrazný (Kontrast): 60% návštev oproti 28% v katalógu.
7 najsledovanejších diel umelca Sir Charles Lock Eastlake
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Sir Charles Lock Eastlake.
-
1
Hagar and Ishmael, 1830
200 návštev · 20,0%
-
2
The Cave of Despair (from Edmund Spenser's 'The Faerie Queene', Book 1, Canto 9, Lines 8–35), 1830
200 návštev · 20,0%
-
3
Brutus Exhorting the Romans to Revenge the Death of Lucretia, 1814
200 návštev · 20,0%
-
4
Napoleon Bonaparte on Board the 'Bellerophon' in Plymouth Sound, 1815
100 návštev · 10,0%
-
5
A Peasant Woman Fainting from the Bite of a Serpent, 1831
100 návštev · 10,0%
-
6
An Italian Contadina and Her Children, 1823
100 návštev · 10,0%
-
7
The Champion, 1824
100 návštev · 10,0%
Kedy ľudia navštevujú stránku Sir Charles Lock Eastlake?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú vystavené diela umelca Sir Charles Lock Eastlake?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Sir Charles Lock Eastlake?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 21,9% | 40,0% |
| Mäkký tieň | 37,5% | 60,0% |
| Mierny jas | 34,4% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 6,2% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 9,4% | 20,0% |
| Subtelné tóny farieb | 50,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 31,2% | 30,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,4% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 83,3% | 100,0% |
| Neutrálne tóny | 10,0% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 6,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 31,2% | 40,0% |
| Vyvážené | 56,2% | 60,0% |
| Sýte | 12,5% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,2% | 0,0% |
| Výrazný | 28,1% | 60,0% |
| Vyhlásenie | 59,4% | 40,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,8% | 40,0% |
| jemne prepojená paleta | 12,5% | 10,0% |
| Vyvážená harmónia | 15,6% | 10,0% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 3,1% | 0,0% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Sir Charles Lock Eastlake podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hagar and Ishmael | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Moses and the Daughters of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brutus Exhorting the Romans… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Champion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Napoleon Bonaparte on Board… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Colosseum from the Esqu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Italian Contadina and He… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Moses and the Daughters of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon Bonaparte on Board… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Held for Ransom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Sir Charles Lock Eastlake sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Sir Charles Lock Eastlake a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Sir Charles Lock Eastlake
Ktoré dielo umelca Sir Charles Lock Eastlake má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Hagar and Ishmael s 200 návštevami, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 7 diel.
Aké je publikum Sir Charles Lock Eastlake na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca, 900 na dielach.
Aké diela Sir Charles Lock Eastlake zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Výrazný (Kontrast) získavajú 60% návštev pri 28% katalógu.