Shubhankar Chandere Publikum a najlepšie diela

1993

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Shubhankar Chandere na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Shubhankar Chandere: kľúčové údaje

Najsledovanejším dielom je Coexistence- 001: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% celkových zobrazení umelca Shubhankar Chandere. Potom Drawing- 06 a Drawing- 02. Spolu 600 návštev: 400 na stránke umelca, 200 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 400 návštevami. Jeden vkus vyniká: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získava 75% návštev pri zdanene malom zastúpení 46% katalógu.

Shubhankar Chandere: 4 najsledovanejších diel

Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 4 najčítanejších diel umelca Shubhankar Chandere na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.

  1. Coexistence- 001 1 Coexistence- 001 100 návštev · 25,0%
  2. Drawing- 06 2 Drawing- 06 100 návštev · 25,0%
  3. Drawing- 02 3 Drawing- 02 100 návštev · 25,0%
  4. Immediacy 4 Immediacy 100 návštev · 25,0%

Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Shubhankar Chandere?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje
MesiacStránka umelcaStránky diel
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 2026200200
Aug 20261000
Sep 20261000

Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Shubhankar Chandere?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Shubhankar Chandere v priebehu roka?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje
DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
Repulsed spread000000000000
Drawing- 05000000000000
April 2020000000000000
Coexistence- 001000000000000
Distancing oneself000000000000
Coexistence- 004000000000000
Drawing- 03000000000000
Drawing- 02000000000000
Drawing- 01000000000000
One day meal- 02000000000000

Aké jazyky používa publikum umelca Shubhankar Chandere?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť údaje
JazykNávštevyZdieľať
anglicky100100,0%

Ako vyzerajú denné návštevy u Shubhankar Chandere a aký je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje
DeňNávštevy
po 21 Sep0
ut 22 Sep0
st 23 Sep0
št 24 Sep0
pi 25 Sep100
so 26 Sep0
ne 27 Sep0
po 28 Sep0
ut 29 Sep0
st 30 Sep0
št 1 Okt0
pi 2 Okt0
so 3 Okt0
ne 4 Okt0
po 5 Okt0
ut 6 Okt0
st 7 Okt0
št 8 Okt0
pi 9 Okt0
so 10 Okt0
ne 11 Okt0
po 12 Okt (predpoveď)0
ut 13 Okt (predpoveď)0
st 14 Okt (predpoveď)0
št 15 Okt (predpoveď)0
pi 16 Okt (predpoveď)0
so 17 Okt (predpoveď)0
ne 18 Okt (predpoveď)0
po 19 Okt (predpoveď)0
ut 20 Okt (predpoveď)0
st 21 Okt (predpoveď)0
št 22 Okt (predpoveď)0
pi 23 Okt (predpoveď)0
so 24 Okt (predpoveď)0
ne 25 Okt (predpoveď)0
po 26 Okt (predpoveď)0
ut 27 Okt (predpoveď)0
st 28 Okt (predpoveď)0
št 29 Okt (predpoveď)0
pi 30 Okt (predpoveď)0
so 31 Okt (predpoveď)0
ne 1 Nov (predpoveď)0

Shubhankar Chandere: krátke odpovede

Ktoré dielo od Shubhankar Chandere má najvyššiu sledovanosť?

Coexistence- 001: 100 návštev, čo predstavuje 25% celkového počtu zobrazení umelca Shubhankar Chandere. Zoznam pokračuje až po 4. miesto.

Koľko návštev získava Shubhankar Chandere?

600 za posledných dvanástich mesiacov (400 na stránke umelca, 200 na dielach).

Preferuje publikum určitý druh tvorby od Shubhankar Chandere?

Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 75% návštev z 46% katalógu.