Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Shen Zhou na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Shen Zhou: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je NINETEEN POEMS ON FALLING FLOWERS CALLIGRAPHY IN RUNNING SCRIPT: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 31% celkových zobrazení umelca Shen Zhou. Potom LANDSCAPE AFTER HUANG GONGWANG (1269 1354) a Jeseňová výstava. Spolu 2 200 návštev: 900 na stránke umelca, 1 300 na dielach. Počet divákov klesá: o 67% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 700 návštevami. Jeden vkus vyniká: Pokojná (Emocionálny tón) získava 67% návštev pri zdanene malom zastúpení 20% katalógu.
Shen Zhou: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Shen Zhou na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
NINETEEN POEMS ON FALLING FLOWERS CALLIGRAPHY IN RUNNING SCRIPT
500 návštev · 31,2%
-
2
LANDSCAPE AFTER HUANG GONGWANG (1269 1354)
200 návštev · 12,5%
-
3
Jeseňová výstava
200 návštev · 12,5%
-
4
Silent fisherman in an autumn wood, 1475
100 návštev · 6,2%
-
5
Branch of Fruit Bearing Tree
100 návštev · 6,2%
-
6
Branch of Fruit Bearing Tree
100 návštev · 6,2%
-
7
明 沈周 秋林閒釣圖 軸 Silent Angler in an Autumn Wood, 1475
100 návštev · 6,2%
-
8
Landscape with Man Crossing Bridge
100 návštev · 6,2%
-
9
Landscape with Pavilion and Willows
100 návštev · 6,2%
-
10
Enjoying the Pines
100 návštev · 6,2%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Shen Zhou?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Shen Zhou?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Shen Zhou?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojná | 20,0% | 66,7% |
| Pokojný | 40,0% | 33,3% |
| Melancholický | 20,0% | 0,0% |
| Kontemplatívny | 20,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 2,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 22,0% | 18,8% |
| Svetlá rovnováha | 56,0% | 62,5% |
| Luminózny | 20,0% | 18,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 70,0% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 24,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 6,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 76,0% | 93,8% |
| Monochromatické | 16,0% | 0,0% |
| Zemité tóny | 8,0% | 6,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,0% | 18,8% |
| Vyvážené | 70,0% | 81,2% |
| Sýte | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 54,0% | 75,0% |
| Jemný | 40,0% | 18,8% |
| Vyvážený | 2,0% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 4,0% | 6,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 6,2% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 2,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 92,0% | 93,8% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Shen Zhou v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Autumn Colors among Streams… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Enlightened Stone Retre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fool's Spring, from Twe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Return to Stone Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yellow Chrysanthemums and R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clouds over the River befor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 明 沈周 夜雨泊舟圖 軸 Anchorage on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 明 沈周 秋林閒釣圖 軸 Silent Angler… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Colors among Streams… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowering Crab Apple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Shen Zhou?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Shen Zhou a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 100 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
Shen Zhou: krátke odpovede
Ktoré dielo od Shen Zhou má najvyššiu sledovanosť?
- NINETEEN POEMS ON FALLING FLOWERS CALLIGRAPHY IN RUNNING SCRIPT: 500 návštev, čo predstavuje 31% celkového počtu zobrazení umelca Shen Zhou. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Shen Zhou?
- 2 200 za posledných dvanástich mesiacov (900 na stránke umelca, 1 300 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Shen Zhou?
- Áno, Pokojná (Emocionálny tón): 67% návštev z 20% katalógu.