Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Samuel Walters na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Samuel Walters: prehľad o návštevníkoch
Ps 'banshee' priťahuje najviac pozornosti: 400 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 15% všetkých zobrazení umelca Samuel Walters na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje A Merchant Ship, Hove To, Off The Mouth Of The Mersey a Black Ball Packet Europe Samuel Walters si vyhážadali 2 900 návštev: 500 na stránke umelca a 2 400 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 100% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 2 100 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Vyvážený (Kontrast): 30% návštev pre 6% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Samuel Walters, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Samuel Walters, od prvého miesta.
-
1
Ps 'banshee'
400 návštev · 14,8%
-
2
A Merchant Ship, Hove To, Off The Mouth Of The Mersey
200 návštev · 7,4%
-
3
Black Ball Packet Europe
200 návštev · 7,4%
-
4
Sy 'said'
200 návštev · 7,4%
-
5
Will She Hold On
100 návštev · 3,7%
-
6
The Barque 'helvellin'
100 návštev · 3,7%
-
7
'the Duke', Pilot Schooner
100 návštev · 3,7%
-
8
Amy, The Artist's Sister
100 návštev · 3,7%
-
9
The Clipper Ship 'tudor', Outbound Off Holyhead
100 návštev · 3,7%
-
10
'liver', Pilot Sloop
100 návštev · 3,7%
Koľko ľudí sleduje Samuel Walters každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 1 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Samuel Walters?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Samuel Walters?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 3,7% |
| Mäkký tieň | 2,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 24,0% | 11,1% |
| Svetlá rovnováha | 60,0% | 63,0% |
| Luminózny | 12,0% | 22,2% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 62,0% | 59,3% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 22,2% |
| Vyvážene jemná | 8,0% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 7,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 34,0% | 40,7% |
| Vyvážené | 58,0% | 40,7% |
| Sýte | 8,0% | 18,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 3,7% |
| Jemný | 16,0% | 18,5% |
| Vyvážený | 6,0% | 29,6% |
| Výrazný | 26,0% | 18,5% |
| Vyhlásenie | 50,0% | 29,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,0% | 18,5% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 7,4% |
| Silná farebná jednota | 36,0% | 48,1% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 14,8% |
Ktoré diela umelca Samuel Walters lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The 'pride Of Erin' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ship 'chevy Chase' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Black Ball Packet Europe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Css 'alabama' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fleet Of Vessels Of War | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of The 'isis', A S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Packet Ship Dewitt Clin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paddle steamer Sirius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The „Queen of the Ocean“ go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rescue of passengers of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Samuel Walters?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje Samuel Walters denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 200 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Samuel Walters
Ktoré diela umelca Samuel Walters priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Ps 'banshee', s 400 návštevami (15% všetkých zobrazení umelca Samuel Walters). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Samuel Walters na OriginalUniqueArt.com?
- 2 900 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 2 400 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Samuel Walters ľudia preferujú?
- Vyvážený (Kontrast): 30% návštev oproti 6% v katalógu.