Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Samuel Laurence na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Samuel Laurence: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je William Hepworth Thompson (1810–1886), Master (1866–1886), Regius Professor of Greek (1853–1867): 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 22% celkových zobrazení umelca Samuel Laurence. Potom Alfred Tennyson, 1st Baron Tennyson a (John) Frederick Denison Maurice. Spolu 1 600 návštev: 800 na stránke umelca, 800 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 600 návštevami. Jeden vkus vyniká: Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získava 67% návštev pri zdanene malom zastúpení 45% katalógu.
Samuel Laurence: 8 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 8 najčítanejších diel umelca Samuel Laurence na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
William Hepworth Thompson (1810–1886), Master (1866–1886), Regius Professor of Greek (1853–1867), 1869
200 návštev · 22,2%
-
2
Alfred Tennyson, 1st Baron Tennyson, 1892
100 návštev · 11,1%
-
3
(John) Frederick Denison Maurice, 1871
100 návštev · 11,1%
-
4
Sir (Jonathan) Frederick Pollock, 1st Bt, 1842
100 návštev · 11,1%
-
5
James Henry Leigh Hunt, 1837
100 návštev · 11,1%
-
6
Self portrait, 1836
100 návštev · 11,1%
-
7
Joshua Stranger of Keswick, 1834
100 návštev · 11,1%
-
8
Kate Southey (b.1810), 1847
100 návštev · 11,1%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Samuel Laurence?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Samuel Laurence?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Samuel Laurence?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 85,0% | 88,9% |
| Mäkký tieň | 5,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 10,0% | 11,1% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 55,0% | 55,6% |
| Subtelné tóny farieb | 15,0% | 11,1% |
| Vyvážene jemná | 15,0% | 22,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 15,0% | 11,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 75,0% | 77,8% |
| Vyvážené | 20,0% | 11,1% |
| Sýte | 5,0% | 11,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 45,0% | 44,4% |
| Jemný | 25,0% | 33,3% |
| Vyvážený | 5,0% | 0,0% |
| Výrazný | 10,0% | 11,1% |
| Vyhlásenie | 15,0% | 11,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 5,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 15,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 5,0% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 45,0% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 22,2% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Samuel Laurence v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Henry Taylor (1800–1886) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joshua Stranger of Keswick | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| James Henry Leigh Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Kate Southey (b.1810) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Alfred (1809–1892), Lord Te… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Green (1767–1849) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Whewell (1794–1866)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir (Jonathan) Frederick Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Thomas Bourchier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Samuel Laurence?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Samuel Laurence a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
Samuel Laurence: krátke odpovede
Ktoré dielo od Samuel Laurence má najvyššiu sledovanosť?
- William Hepworth Thompson (1810–1886), Master (1866–1886), Regius Professor of Greek (1853–1867): 200 návštev, čo predstavuje 22% celkového počtu zobrazení umelca Samuel Laurence. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Koľko návštev získava Samuel Laurence?
- 1 600 za posledných dvanástich mesiacov (800 na stránke umelca, 800 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Samuel Laurence?
- Áno, Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 67% návštev z 45% katalógu.