Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Salvator Rosa na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Salvator Rosa: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Witches at their Incantations: 900 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% celkových zobrazení umelca Salvator Rosa. Potom The Prodigal Son a Pythagoras vychádzajúci z podsvetia. Spolu 13 300 návštev: 1 800 na stránke umelca, 11 500 na dielach. Publikum rastie: o 150% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 8 600 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (87%), telefóny (12%) a tablety (1%). Jeden vkus vyniká: Melancholický (Emocionálny tón) získava 49% návštev pri zdanene malom zastúpení 17% katalógu.
Salvator Rosa: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Salvator Rosa na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Salvator Rosa?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
500
Júl 2026
1 400
7 200
Aug 2026
100
1 300
Sep 2026
0
800
Okt 2026
300
1 700
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Salvator Rosa?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Salvator Rosa?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
16,7%
49,0%
Dramatický
45,8%
17,7%
Tajomný
12,5%
17,7%
Napätý
8,3%
12,5%
Zúfalý a vážny
16,7%
1,0%
Kontemplatívny
0,0%
2,1%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
34,0%
43,6%
Mäkký tieň
18,0%
17,4%
Mierny jas
20,0%
10,7%
Svetlá rovnováha
18,0%
18,1%
Luminózny
10,0%
10,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
56,0%
57,7%
Subtelné tóny farieb
34,0%
29,5%
Vyvážene jemná
6,0%
11,4%
Výrazná prítomnosť farieb
4,0%
1,3%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
48,6%
59,5%
Neutrálne tóny
35,1%
30,2%
Monochromatické
10,8%
9,5%
Tmavé tóny
5,4%
0,8%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
58,0%
59,1%
Vyvážené
36,0%
37,6%
Sýte
6,0%
3,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
34,0%
41,6%
Jemný
30,0%
27,5%
Vyvážený
10,0%
12,8%
Výrazný
8,0%
4,0%
Vyhlásenie
18,0%
14,1%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
12,0%
12,8%
jemne prepojená paleta
4,0%
6,0%
Vyvážená harmónia
2,0%
7,4%
Silná farebná jednota
22,0%
32,9%
Jednotná paleta
60,0%
40,9%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Salvator Rosa v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
The Baptism of the Eunuch
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Pythagoras vychádzajúci z p…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
100
Landscape with St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Head of a Man with a Turban
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tobias and the Angel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Return of Astrea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Daniel in the Lion's Den
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crucifixion of Polyclitus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jesus carrying the cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Witches at their Incantatio…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Salvator Rosa pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
11 600
87,2%
telefóny
1 600
12,0%
tablety
100
0,8%
Aké jazyky používa publikum umelca Salvator Rosa?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
100
33,3%
francúzsky
100
33,3%
litovsky
100
33,3%
Ako vyzerajú denné návštevy u Salvator Rosa a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
200
st 14 Okt
300
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
300
so 17 Okt
300
ne 18 Okt
400
po 19 Okt
300
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
200
št 22 Okt
100
pi 23 Okt
100
so 24 Okt
200
ne 25 Okt
100
po 26 Okt
100
ut 27 Okt
100
st 28 Okt
0
št 29 Okt
500
pi 30 Okt
100
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
2 800
po 2 Nov (predpoveď)
400
ut 3 Nov (predpoveď)
200
st 4 Nov (predpoveď)
400
št 5 Nov (predpoveď)
400
pi 6 Nov (predpoveď)
400
so 7 Nov (predpoveď)
400
ne 8 Nov (predpoveď)
2 400
po 9 Nov (predpoveď)
400
ut 10 Nov (predpoveď)
300
st 11 Nov (predpoveď)
400
št 12 Nov (predpoveď)
500
pi 13 Nov (predpoveď)
400
so 14 Nov (predpoveď)
400
ne 15 Nov (predpoveď)
2 800
po 16 Nov (predpoveď)
500
ut 17 Nov (predpoveď)
300
st 18 Nov (predpoveď)
500
št 19 Nov (predpoveď)
600
pi 20 Nov (predpoveď)
500
so 21 Nov (predpoveď)
500
ne 22 Nov (predpoveď)
3 100
Salvator Rosa: krátke odpovede
Ktoré dielo od Salvator Rosa má najvyššiu sledovanosť?
Witches at their Incantations: 900 návštev, čo predstavuje 6% celkového počtu zobrazení umelca Salvator Rosa. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Salvator Rosa?
13 300 za posledných dvanástich mesiacov (1 800 na stránke umelca, 11 500 na dielach).
Sledujú ľudia Salvator Rosa na telefóne alebo na počítači?
Na oboch: pou počítače (87%), telefóny (12%) a tablety (1%); pou počítače dominuje s podielom 87%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Salvator Rosa?
Áno, Melancholický (Emocionálny tón): 49% návštev z 17% katalógu.