Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Robert Gwathmey na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Robert Gwathmey: čo ukazuje rok návštev
Poll Tax Country je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 11% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Robert Gwathmey. Nasleduje ich Untitled (183) a Portrait of a Farmer's Wife. Stránka umelca mala 0 návštev a jeho diela 1 800: celkom 1 800. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 600 návštevami. Uprednostňujú Tmavé tóny (Paleta farieb): 57% návštev oproti 38% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Robert Gwathmey
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Robert Gwathmey.
-
1
Poll Tax Country, 1945
200 návštev · 11,1%
-
2
Untitled (183)
200 návštev · 11,1%
-
3
Portrait of a Farmer's Wife, 1951
100 návštev · 5,6%
-
4
Front Porch, 1947
100 návštev · 5,6%
-
5
Carrying the Sack, 1950
100 návštev · 5,6%
-
6
Singing and Mending, 1944
100 návštev · 5,6%
-
7
Untitled (219)
100 návštev · 5,6%
-
8
Untitled (735)
100 návštev · 5,6%
-
9
Untitled (626)
100 návštev · 5,6%
-
10
Untitled (788)
100 návštev · 5,6%
Kedy ľudia navštevujú stránku Robert Gwathmey?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 0 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Robert Gwathmey?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Robert Gwathmey?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 5,6% |
| Mäkký tieň | 36,0% | 44,4% |
| Mierny jas | 36,0% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 14,0% | 11,1% |
| Luminózny | 6,0% | 5,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 26,0% | 22,2% |
| Subtelné tóny farieb | 18,0% | 16,7% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 22,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 22,0% | 38,9% |
| Sýta farba | 4,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 37,5% | 57,1% |
| Zemité tóny | 34,4% | 21,4% |
| Neutrálne tóny | 25,0% | 21,4% |
| Pastelové tóny | 3,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 24,0% | 11,1% |
| Vyvážené | 38,0% | 33,3% |
| Sýte | 38,0% | 55,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 5,6% |
| Jemný | 24,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 18,0% | 33,3% |
| Výrazný | 20,0% | 22,2% |
| Vyhlásenie | 32,0% | 22,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 32,0% | 22,2% |
| jemne prepojená paleta | 18,0% | 16,7% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 26,0% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 5,6% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Robert Gwathmey podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Farmer Wanted a Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Farmer's Wife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Parade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (504) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (978) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (811) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (540) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (830) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (598) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (389) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Robert Gwathmey sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Robert Gwathmey a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Robert Gwathmey
Ktoré dielo umelca Robert Gwathmey má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Poll Tax Country s 200 návštevami, čo predstavuje 11% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Robert Gwathmey na OriginalUniqueArt.com?
- 1 800 návštev za dvanásť mesiacov: 0 na stránke umelca, 1 800 na dielach.
Aké diela Robert Gwathmey zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Tmavé tóny (Paleta farieb) získavajú 57% návštev pri 38% katalógu.