Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Remedios Varo na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Remedios Varo: čo ukazuje rok návštev
The call je najsledovanejším dielom: 5 700 návštev za rok, čo predstavuje 7% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Remedios Varo. Nasleduje ich The farewell a Vyšívanie zemského mantlu. Stránka umelca mala 29 600 návštev a jeho diela 63 800: celkom 93 400. Pozornosť vzrástla o 86% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Okt 2026 bol najrušnejším mesiacom s 37 000 návštevami. Návštevníci čítajú v španielsky (20%), švédsky (17%) a taliansky (14%). Zástupcovia pochádzajú z Švédsko (18%), Taliansko (13%) a Mexiko (11%). Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (57%), telefóny (39%) a tablety (4%). Uprednostňujú Mäkký tieň (Luminancia): 38% návštev oproti 16% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Remedios Varo
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Remedios Varo.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
400
Júl 2026
6 300
19 300
Aug 2026
2 600
7 700
Sep 2026
8 600
11 300
Okt 2026
11 900
25 100
Kedy sú vystavené diela umelca Remedios Varo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Remedios Varo?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Tajomný
91,7%
93,4%
Kontemplatívny
0,0%
5,5%
Éterický
0,0%
0,7%
Napätý
0,0%
0,5%
Melancholický
8,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
26,0%
37,2%
Mäkký tieň
16,0%
37,8%
Mierny jas
16,0%
11,1%
Svetlá rovnováha
10,0%
5,9%
Luminózny
32,0%
8,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
40,0%
21,7%
Subtelné tóny farieb
10,0%
10,8%
Vyvážene jemná
14,0%
25,6%
Výrazná prítomnosť farieb
30,0%
33,1%
Sýta farba
6,0%
8,9%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Tmavé tóny
35,6%
50,4%
Zemité tóny
20,0%
34,2%
Neutrálne tóny
17,8%
9,4%
Monochromatické
6,7%
3,6%
Pastelové tóny
20,0%
2,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
48,0%
25,0%
Vyvážené
20,0%
36,8%
Sýte
32,0%
38,2%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
20,0%
11,5%
Jemný
30,0%
35,7%
Vyvážený
12,0%
17,8%
Výrazný
16,0%
20,4%
Vyhlásenie
22,0%
14,6%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
4,0%
3,2%
jemne prepojená paleta
4,0%
5,1%
Vyvážená harmónia
0,0%
10,8%
Silná farebná jednota
30,0%
35,5%
Jednotná paleta
62,0%
45,4%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Remedios Varo podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Vyšívanie zemského mantlu
0
0
0
0
0
0
0
100
500
400
1 200
900
The other clock 3
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
700
1 100
Star catcher
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
1 700
Premonition
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
100
100
Born again 1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
400
Icon (open)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Meeting
0
0
0
0
0
0
0
0
200
500
100
400
The call
0
0
0
0
0
0
0
0
600
900
1 400
1 600
Spiral transit
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
400
Capillary locomotion 3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika Remedios Varo?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
53 000
56,7%
telefóny
36 400
39,0%
tablety
4 000
4,3%
V akých jazykoch je Remedios Varo sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
2 500
20,0%
švédsky
2 100
16,8%
taliansky
1 800
14,4%
anglicky
900
7,2%
nemecky
800
6,4%
poľsky
500
4,0%
portugalsky
500
4,0%
rusky
500
4,0%
Chinese
500
4,0%
japonsky
400
3,2%
Koľko návštev za deň má Remedios Varo a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
st 14 Okt
500
št 15 Okt
900
pi 16 Okt
1 400
so 17 Okt
2 600
ne 18 Okt
2 000
po 19 Okt
9 000
ut 20 Okt
800
st 21 Okt
800
št 22 Okt
1 700
pi 23 Okt
1 100
so 24 Okt
2 300
ne 25 Okt
1 600
po 26 Okt
1 700
ut 27 Okt
1 900
st 28 Okt
1 400
št 29 Okt
1 400
pi 30 Okt
1 000
so 31 Okt
1 200
ne 1 Nov
1 600
po 2 Nov
1 400
ut 3 Nov
2 100
st 4 Nov (predpoveď)
500
št 5 Nov (predpoveď)
700
pi 6 Nov (predpoveď)
600
so 7 Nov (predpoveď)
1 100
ne 8 Nov (predpoveď)
1 000
po 9 Nov (predpoveď)
2 200
ut 10 Nov (predpoveď)
900
st 11 Nov (predpoveď)
300
št 12 Nov (predpoveď)
500
pi 13 Nov (predpoveď)
400
so 14 Nov (predpoveď)
700
ne 15 Nov (predpoveď)
600
po 16 Nov (predpoveď)
1 400
ut 17 Nov (predpoveď)
600
st 18 Nov (predpoveď)
200
št 19 Nov (predpoveď)
200
pi 20 Nov (predpoveď)
200
so 21 Nov (predpoveď)
400
ne 22 Nov (predpoveď)
300
po 23 Nov (predpoveď)
700
ut 24 Nov (predpoveď)
300
Čo sa ľudia pýtajú o Remedios Varo
Ktoré dielo umelca Remedios Varo má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je The call s 5 700 návštevami, čo predstavuje 7% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Remedios Varo na OriginalUniqueArt.com?
93 400 návštev za dvanásť mesiacov: 29 600 na stránke umelca, 63 800 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Remedios Varo?
Publikum pochádza z pou počítače (57%), telefóny (39%) a tablety (4%); pou počítače predstavuje 57% návštev.
Aké jazyky používajú fanúšikovia umelca Remedios Varo?
španielsky (20%), švédsky (17%) a taliansky (14%); španielsky predstavuje 20%.
Aké diela Remedios Varo zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Mäkký tieň (Luminancia) získavajú 38% návštev pri 16% katalógu.