Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ralph Nicholas Chubb na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ralph Nicholas Chubb: čo ukazuje rok návštev
Nicholas Drew Chubb je najsledovanejším dielom: 300 návštev za rok, čo predstavuje 27% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Ralph Nicholas Chubb. Nasleduje ich The Bathers a Ganymede (recto). Stránka umelca mala 1 100 návštev a jeho diela 800: celkom 1 900. Pozornosť vzrástla o 100% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 200 návštevami. Uprednostňujú Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 45% návštev oproti 20% v katalógu.
7 najsledovanejších diel umelca Ralph Nicholas Chubb
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Ralph Nicholas Chubb.
-
1
Nicholas Drew Chubb, 1927
300 návštev · 27,3%
-
2
The Bathers, 1924
200 návštev · 18,2%
-
3
Ganymede (recto), 1925
200 návštev · 18,2%
-
4
The Enchanted Valley, 1925
100 návštev · 9,1%
-
5
Unfettered Joy, 1922
100 návštev · 9,1%
-
6
A Berkshire Valley, 1920
100 návštev · 9,1%
-
7
Landscape with a Farm Building and a Field Gate, 1927
100 návštev · 9,1%
Kedy ľudia navštevujú stránku Ralph Nicholas Chubb?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 400 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Ralph Nicholas Chubb?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Ralph Nicholas Chubb?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 13,3% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 40,0% | 45,5% |
| Mierny jas | 46,7% | 54,5% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,0% | 18,2% |
| Subtelné tóny farieb | 33,3% | 45,5% |
| Vyvážene jemná | 33,3% | 27,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 13,3% | 9,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,5% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 25,0% |
| Neutrálne tóny | 12,5% | 25,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 20,0% | 18,2% |
| Vyvážené | 66,7% | 72,7% |
| Sýte | 13,3% | 9,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,7% | 9,1% |
| Jemný | 13,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 26,7% | 45,5% |
| Výrazný | 40,0% | 45,5% |
| Vyhlásenie | 13,3% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 45,5% |
| jemne prepojená paleta | 13,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 26,7% | 27,3% |
| Silná farebná jednota | 26,7% | 9,1% |
| Jednotná paleta | 13,3% | 18,2% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Ralph Nicholas Chubb podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Berkshire Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bathers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Enchanted Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Seated Female… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Male Figure Standing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unfettered Joy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Farm Build… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ganymede (recto) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Nicholas Drew Chubb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Contemplation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Ralph Nicholas Chubb sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| bulharsky | 100 | 33,3% |
| česky | 100 | 33,3% |
| anglicky | 100 | 33,3% |
Koľko návštev za deň má Ralph Nicholas Chubb a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 100 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Ralph Nicholas Chubb
Ktoré dielo umelca Ralph Nicholas Chubb má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Nicholas Drew Chubb s 300 návštevami, čo predstavuje 27% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 7 diel.
Aké je publikum Ralph Nicholas Chubb na OriginalUniqueArt.com?
- 1 900 návštev za dvanásť mesiacov: 1 100 na stránke umelca, 800 na dielach.
Aké diela Ralph Nicholas Chubb zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) získavajú 45% návštev pri 20% katalógu.