Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Pierre Soulages na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Pierre Soulages: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Kompozícia: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% celkových zobrazení umelca Pierre Soulages. Potom Etching No. 2 a Gouache 2004 B-7. Spolu 2 300 návštev: 1 300 na stránke umelca, 1 000 na dielach. Publikum rastie: o 350% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 200 návštevami. Jeden vkus vyniká: Mierny jas (Luminancia) získava 33% návštev pri zdanene malom zastúpení 15% katalógu.
Pierre Soulages: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Pierre Soulages na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Pierre Soulages?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
800
Aug 2026
0
0
Sep 2026
200
0
Okt 2026
700
200
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Pierre Soulages?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Pierre Soulages?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
33,3%
40,0%
Napätý
33,3%
40,0%
Zúfalý a vážny
33,3%
20,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
51,8%
53,3%
Mäkký tieň
18,5%
6,7%
Mierny jas
14,8%
33,3%
Svetlá rovnováha
14,8%
6,7%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
85,2%
91,1%
Subtelné tóny farieb
3,7%
2,2%
Vyvážene jemná
11,1%
6,7%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
40,0%
50,0%
Zemité tóny
33,3%
37,5%
Monochromatické
26,7%
12,5%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
88,9%
97,8%
Vyvážené
11,1%
2,2%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
33,3%
37,8%
Jemný
7,4%
8,9%
Vyvážený
3,7%
0,0%
Výrazný
11,1%
2,2%
Vyhlásenie
44,4%
51,1%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
18,5%
28,9%
jemne prepojená paleta
11,1%
11,1%
Vyvážená harmónia
11,1%
24,4%
Silná farebná jednota
25,9%
11,1%
Jednotná paleta
33,3%
24,4%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Pierre Soulages v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Kompozícia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Peinture 222 x 314 cm, 24 f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peinture 81 x 60 cm, 16 oct…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Composition
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Goudron sur verre 45.5 x 76…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Etching No. 2
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Peinture 195 x 130 cm, 30 o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peinture 195 x 130 cm, 1955
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Peinture 130 x 89 cm, 6 mar…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Lithographie No. 5
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Aké jazyky používa publikum umelca Pierre Soulages?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
400
44,4%
litovsky
200
22,2%
nemecky
100
11,1%
španielsky
100
11,1%
taliansky
100
11,1%
Ako vyzerajú denné návštevy u Pierre Soulages a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
100
ut 20 Okt
100
st 21 Okt
0
št 22 Okt
1 100
pi 23 Okt
1 500
so 24 Okt
300
ne 25 Okt
100
po 26 Okt
600
ut 27 Okt
500
st 28 Okt
0
št 29 Okt
100
pi 30 Okt
100
so 31 Okt
100
ne 1 Nov
100
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
100
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov
0
so 7 Nov
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
pi 27 Nov (predpoveď)
0
so 28 Nov (predpoveď)
0
Pierre Soulages: krátke odpovede
Ktoré dielo od Pierre Soulages má najvyššiu sledovanosť?
Kompozícia: 600 návštev, čo predstavuje 12% celkového počtu zobrazení umelca Pierre Soulages. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Pierre Soulages?
2 300 za posledných dvanástich mesiacov (1 300 na stránke umelca, 1 000 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Pierre Soulages?
Áno, Mierny jas (Luminancia): 33% návštev z 15% katalógu.