Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Pierre Narcisse Guérin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Pierre Narcisse Guérin: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Aurora and Cephalus: 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 40% celkových zobrazení umelca Pierre Narcisse Guérin. Potom Dido a Aeneas a The artist's daughter. Spolu 2 000 návštev: 100 na stránke umelca, 1 900 na dielach. Publikum rastie: o 200% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 200 návštevami. Jeden vkus vyniká: Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) získava 45% návštev pri zdanene malom zastúpení 11% katalógu.
Pierre Narcisse Guérin: 9 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 9 najčítanejších diel umelca Pierre Narcisse Guérin na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Aurora and Cephalus, 1810
800 návštev · 40,0%
-
2
Dido a Aeneas, 1815
300 návštev · 15,0%
-
3
The artist's daughter
300 návštev · 15,0%
-
4
Study of a Nude Man, 1810
100 návštev · 5,0%
-
5
Clytemnestra and Agamemnon, 1822
100 návštev · 5,0%
-
6
Henri de la Rochejaquelin, 1817
100 návštev · 5,0%
-
7
Hermione and Oreste
100 návštev · 5,0%
-
8
Aeneas tells Dido the misfortunes of the Trojan city
100 návštev · 5,0%
-
9
Morpheus and Iris - Pierre-Narcisse Guérin, 2026
100 návštev · 5,0%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Pierre Narcisse Guérin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 500 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Pierre Narcisse Guérin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Pierre Narcisse Guérin?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Melancholický | 71,4% | 80,0% |
| Dramatický | 14,3% | 20,0% |
| Tajomný | 14,3% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 27,8% | 20,0% |
| Mäkký tieň | 44,4% | 60,0% |
| Mierny jas | 27,8% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 27,8% | 55,0% |
| Subtelné tóny farieb | 22,2% | 5,0% |
| Vyvážene jemná | 38,9% | 30,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 11,1% | 10,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,6% | 73,7% |
| Tmavé tóny | 23,5% | 26,3% |
| Neutrálne tóny | 5,9% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 27,8% | 55,0% |
| Vyvážené | 61,1% | 40,0% |
| Sýte | 11,1% | 5,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,7% | 10,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 5,0% |
| Výrazný | 22,2% | 55,0% |
| Vyhlásenie | 50,0% | 30,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 11,1% | 45,0% |
| jemne prepojená paleta | 27,8% | 5,0% |
| Vyvážená harmónia | 5,6% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 35,0% |
| Jednotná paleta | 5,6% | 15,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Pierre Narcisse Guérin v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aurora and Cephalus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 200 |
| Dido a Aeneas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| The Return of Marcus Sextus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Nude Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Napoleon Pardoning the Rebe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sappho on the Leucadian Cli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris - Pierre-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Henri de la Rochejaquelin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clytemnestra and Agamemnon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Pierre Narcisse Guérin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Pierre Narcisse Guérin a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 200 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 200 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
Pierre Narcisse Guérin: krátke odpovede
Ktoré dielo od Pierre Narcisse Guérin má najvyššiu sledovanosť?
- Aurora and Cephalus: 800 návštev, čo predstavuje 40% celkového počtu zobrazení umelca Pierre Narcisse Guérin. Zoznam pokračuje až po 9. miesto.
Koľko návštev získava Pierre Narcisse Guérin?
- 2 000 za posledných dvanástich mesiacov (100 na stránke umelca, 1 900 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Pierre Narcisse Guérin?
- Áno, Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 45% návštev z 11% katalógu.