Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Pierre-Emmanuel Damoye na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Pierre-Emmanuel Damoye: čo ukazuje rok návštev
Near Amiens je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 33% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Pierre-Emmanuel Damoye. Nasleduje ich Les Foins (Bretagne) a Autumn Landscape. Stránka umelca mala 100 návštev a jeho diela 400: celkom 500. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 400 návštevami. Uprednostňujú Vyhlásenie (Kontrast): 83% návštev oproti 43% v katalógu.
4 najsledovanejších diel umelca Pierre-Emmanuel Damoye
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Pierre-Emmanuel Damoye.
Kedy ľudia navštevujú stránku Pierre-Emmanuel Damoye?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú vystavené diela umelca Pierre-Emmanuel Damoye?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Pierre-Emmanuel Damoye?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 13,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 4,3% | 0,0% |
| Mierny jas | 26,1% | 16,7% |
| Svetlá rovnováha | 47,8% | 83,3% |
| Luminózny | 8,7% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 34,8% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 34,8% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 26,1% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,3% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 80,0% | 83,3% |
| Tmavé tóny | 10,0% | 16,7% |
| Zemité tóny | 10,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 34,8% | 33,3% |
| Vyvážené | 43,5% | 50,0% |
| Sýte | 21,7% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,3% | 0,0% |
| Jemný | 34,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,7% | 0,0% |
| Výrazný | 8,7% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 43,5% | 83,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 8,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 30,4% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 60,9% | 33,3% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Pierre-Emmanuel Damoye podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Near Amiens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape near Amiens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marsh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage, effet d'automne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Un étang en Sologne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Foins (Bretagne) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Quiet Backwater At Amiens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The French Coastline At Sun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Landscape With Cows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding The Poor Before A S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Pierre-Emmanuel Damoye sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Pierre-Emmanuel Damoye a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 200 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Pierre-Emmanuel Damoye
Ktoré dielo umelca Pierre-Emmanuel Damoye má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Near Amiens s 200 návštevami, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 4 diel.
Aké je publikum Pierre-Emmanuel Damoye na OriginalUniqueArt.com?
- 500 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca, 400 na dielach.
Aké diela Pierre-Emmanuel Damoye zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Vyhlásenie (Kontrast) získavajú 83% návštev pri 43% katalógu.