Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Peter Monamy na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Peter Monamy: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Ships in Distress in a Storm: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% celkových zobrazení umelca Peter Monamy. Potom An English Flagship and Other Vessels Becalmed at Sun Down a Sovereign of the Seas. Spolu 2 400 návštev: 400 na stránke umelca, 2 000 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 700 návštevami. Jeden vkus vyniká: jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) získava 29% návštev pri zdanene malom zastúpení 8% katalógu.
Peter Monamy: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Peter Monamy na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Ships in Distress in a Storm
400 návštev · 16,7%
-
2
An English Flagship and Other Vessels Becalmed at Sun Down
200 návštev · 8,3%
-
3
Sovereign of the Seas
200 návštev · 8,3%
-
4
The British Fleet Sailing into Lisbon Harbour
200 návštev · 8,3%
-
5
Action between HMS 'Mary Rose' and Seven Algerines, 8 December
100 návštev · 4,2%
-
6
An English Ketch Rigged Yacht, thought to be the 'Isabella', with Other Ships and Vessels near the Shore
100 návštev · 4,2%
-
7
Shipwreck
100 návštev · 4,2%
-
8
A Ship Saluting a Fort
100 návštev · 4,2%
-
9
An english east indiaman
100 návštev · 4,2%
-
10
The 'Princesa' Action
100 návštev · 4,2%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Peter Monamy?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Okt 2026 | 200 | 100 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Peter Monamy?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Peter Monamy?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 26,0% | 37,5% |
| Mierny jas | 36,0% | 45,8% |
| Svetlá rovnováha | 28,0% | 16,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 22,0% | 29,2% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 25,0% |
| Vyvážene jemná | 38,0% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 12,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 54,3% | 38,5% |
| Zemité tóny | 31,4% | 46,2% |
| Tmavé tóny | 11,4% | 15,4% |
| Monochromatické | 2,9% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 20,0% | 25,0% |
| Vyvážené | 64,0% | 54,2% |
| Sýte | 16,0% | 20,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,0% | 4,2% |
| Jemný | 24,0% | 25,0% |
| Vyvážený | 6,0% | 16,7% |
| Výrazný | 30,0% | 29,2% |
| Vyhlásenie | 26,0% | 25,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 12,5% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 29,2% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 4,2% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 29,2% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Peter Monamy v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the First Ed… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping in a Calm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Yacht Becalmed at Anc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening Calm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four British Warships and a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stormy Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three English Flagships Bec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Calm with a Royal Yacht F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An English Royal Yacht Stan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| British Men-of-War and a Sl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Peter Monamy?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| švédsky | 100 | 50,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Peter Monamy a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 200 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 100 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 100 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 200 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 300 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 300 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
Peter Monamy: krátke odpovede
Ktoré dielo od Peter Monamy má najvyššiu sledovanosť?
- Ships in Distress in a Storm: 400 návštev, čo predstavuje 17% celkového počtu zobrazení umelca Peter Monamy. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Peter Monamy?
- 2 400 za posledných dvanástich mesiacov (400 na stránke umelca, 2 000 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Peter Monamy?
- Áno, jemne prepojená paleta (Harmónia farieb): 29% návštev z 8% katalógu.