Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Nash na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Paul Nash: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Landscape of the Moon's Last Phase: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 7% celkových zobrazení umelca Paul Nash. Potom Landscape of Bleached Objects a View from a Window, Nice. Spolu 11 500 návštev: 6 800 na stránke umelca, 4 700 na dielach. Publikum rastie: o 144% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 4 700 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (60%), telefóny (37%) a tablety (3%). Jeden vkus vyniká: Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) získava 43% návštev pri zdanene malom zastúpení 30% katalógu.
Paul Nash: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Paul Nash na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Paul Nash?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 400
3 300
Aug 2026
300
300
Sep 2026
1 800
0
Okt 2026
3 300
1 100
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Paul Nash?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Paul Nash?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
46,2%
38,5%
Mystický
30,8%
34,6%
Pokojný
15,4%
11,5%
Dramatické
7,7%
11,5%
Industriálny štýl
0,0%
3,9%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
38,5%
30,8%
Melancholický
15,4%
26,9%
Pokojný
15,4%
15,4%
Tajomný
7,7%
11,5%
Dramatický
7,7%
3,9%
Osamelosť
7,7%
3,9%
Napätý
7,7%
3,9%
Zúfalý a vážny
0,0%
3,9%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
6,0%
11,7%
Mäkký tieň
14,0%
5,0%
Mierny jas
44,0%
51,7%
Svetlá rovnováha
30,0%
26,7%
Luminózny
6,0%
5,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
44,0%
53,3%
Subtelné tóny farieb
40,0%
26,7%
Vyvážene jemná
16,0%
16,7%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
3,3%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
83,3%
76,3%
Zemité tóny
16,7%
13,2%
Tmavé tóny
0,0%
7,9%
Pastelové tóny
0,0%
2,6%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
28,0%
40,0%
Vyvážené
68,0%
53,3%
Sýte
4,0%
6,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,0%
21,7%
Jemný
26,0%
16,7%
Vyvážený
12,0%
18,3%
Výrazný
30,0%
16,7%
Vyhlásenie
20,0%
26,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
30,0%
43,3%
jemne prepojená paleta
16,0%
10,0%
Vyvážená harmónia
12,0%
8,3%
Silná farebná jednota
34,0%
28,3%
Jednotná paleta
8,0%
10,0%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Paul Nash v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
The Separation of Light fro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Stackyard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sunflower and sun
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape of the Moon's Las…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
Circle of the Monoliths
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Creation of the Firmame…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Creation of Land
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Oxford During the War
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Diving Stage
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Creation of the Starry…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Paul Nash pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
6 900
60,0%
telefóny
4 200
36,5%
tablety
400
3,5%
Aké jazyky používa publikum umelca Paul Nash?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
1 800
64,3%
francúzsky
400
14,3%
kórejsky
200
7,1%
česky
100
3,6%
nemecky
100
3,6%
taliansky
100
3,6%
portugalsky
100
3,6%
Ako vyzerajú denné návštevy u Paul Nash a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
100
st 14 Okt
500
št 15 Okt
300
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
200
ne 18 Okt
100
po 19 Okt
500
ut 20 Okt
300
st 21 Okt
0
št 22 Okt
100
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
100
po 26 Okt
100
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
300
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
200
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov (predpoveď)
100
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
100
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
Paul Nash: krátke odpovede
Ktoré dielo od Paul Nash má najvyššiu sledovanosť?
Landscape of the Moon's Last Phase: 400 návštev, čo predstavuje 7% celkového počtu zobrazení umelca Paul Nash. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Paul Nash?
11 500 za posledných dvanástich mesiacov (6 800 na stránke umelca, 4 700 na dielach).
Sledujú ľudia Paul Nash na telefóne alebo na počítači?
Na oboch: pou počítače (60%), telefóny (37%) a tablety (3%); pou počítače dominuje s podielom 60%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Paul Nash?