Paul Maze Publikum a najlepšie diela

1887 – 1979

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Maze na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Paul Maze: kľúčové údaje

Najsledovanejším dielom je Henley Royal Regatta: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% celkových zobrazení umelca Paul Maze. Potom William Chippindale (b.1801) a Regatta Scene. Spolu 700 návštev: 300 na stránke umelca, 400 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 700 návštevami. Jeden vkus vyniká: Tmavý (Luminancia) získava 22% návštev pri zdanene malom zastúpení 8% katalógu.

Paul Maze: 5 najsledovanejších diel

Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 5 najčítanejších diel umelca Paul Maze na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.

  1. Henley Royal Regatta 1 Henley Royal Regatta 300 návštev · 33,3%
  2. William Chippindale (b.1801) 2 William Chippindale (b.1801) 200 návštev · 22,2%
  3. Regatta Scene 3 Regatta Scene 200 návštev · 22,2%
  4. A Scene in Venice 4 A Scene in Venice 100 návštev · 11,1%
  5. The Harbour, Ostende 5 The Harbour, Ostende 100 návštev · 11,1%

Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Paul Maze?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje
MesiacStránka umelcaStránky diel
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 2026300400
Aug 202600
Sep 202600
Okt 202600

Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Paul Maze?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Paul Maze v priebehu roka?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje
DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Whitehall in Winter000000000000
Boulogne000000000000
Regatta Scene00000000200000
Villefranche000000000000
Yachts000000000000
Regatta at Meulan000000000000
The Bank Picquet on Its Way…000000000000
Trooping the Colour000000000000
Henley Royal Regatta00000000100000
The Harbour, Ostende000000000000

Aké jazyky používa publikum umelca Paul Maze?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Ako vyzerajú denné návštevy u Paul Maze a aký je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje
DeňNávštevy
pi 16 Okt0
so 17 Okt0
ne 18 Okt0
po 19 Okt0
ut 20 Okt0
st 21 Okt200
št 22 Okt0
pi 23 Okt0
so 24 Okt0
ne 25 Okt0
po 26 Okt0
ut 27 Okt0
st 28 Okt0
št 29 Okt0
pi 30 Okt0
so 31 Okt0
ne 1 Nov0
po 2 Nov0
ut 3 Nov0
st 4 Nov0
št 5 Nov0
pi 6 Nov (predpoveď)0
so 7 Nov (predpoveď)0
ne 8 Nov (predpoveď)0
po 9 Nov (predpoveď)0
ut 10 Nov (predpoveď)0
st 11 Nov (predpoveď)0
št 12 Nov (predpoveď)0
pi 13 Nov (predpoveď)0
so 14 Nov (predpoveď)0
ne 15 Nov (predpoveď)0
po 16 Nov (predpoveď)0
ut 17 Nov (predpoveď)0
st 18 Nov (predpoveď)0
št 19 Nov (predpoveď)0
pi 20 Nov (predpoveď)0
so 21 Nov (predpoveď)0
ne 22 Nov (predpoveď)0
po 23 Nov (predpoveď)0
ut 24 Nov (predpoveď)0
st 25 Nov (predpoveď)0
št 26 Nov (predpoveď)0

Paul Maze: krátke odpovede

Ktoré dielo od Paul Maze má najvyššiu sledovanosť?

Henley Royal Regatta: 300 návštev, čo predstavuje 33% celkového počtu zobrazení umelca Paul Maze. Zoznam pokračuje až po 5. miesto.

Koľko návštev získava Paul Maze?

700 za posledných dvanástich mesiacov (300 na stránke umelca, 400 na dielach).

Preferuje publikum určitý druh tvorby od Paul Maze?

Áno, Tmavý (Luminancia): 22% návštev z 8% katalógu.