Paul Huet Publikum a najlepšie diela

1803 – 1869

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Huet na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Paul Huet: kľúčové údaje

Najsledovanejším dielom je CHEVAL NORMAND: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 7% celkových zobrazení umelca Paul Huet. Potom Le retour du grognard (Titre d'usage) a LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE. Spolu 4 700 návštev: 1 200 na stránke umelca, 3 500 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 3 900 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (81%), telefóny (11%) a tablety (9%). Jeden vkus vyniká: Pokojný (Atmosféra) získava 14% návštev pri zdanene malom zastúpení 0% katalógu.

Paul Huet: 10 najsledovanejších diel

Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Paul Huet na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.

  1. CHEVAL NORMAND 1 CHEVAL NORMAND 300 návštev · 6,7%
  2. Le retour du grognard (Titre d'usage) 2 Le retour du grognard (Titre d'usage) 300 návštev · 6,7%
  3. LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE 3 LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE 300 návštev · 6,7%
  4. GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX ENVIRONS DE HONFLEUR 4 GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX ENVIRONS DE HONFLEUR 300 návštev · 6,7%
  5. Landscape In The Forest At Compiègne 5 Landscape In The Forest At Compiègne 300 návštev · 6,7%
  6. INTERIEUR DE FORET (COMPIEGNE) 6 INTERIEUR DE FORET (COMPIEGNE) 200 návštev · 4,4%
  7. INONDATION A SAINT CLOUD (PARC DE SAINT CLOUD) 7 INONDATION A SAINT CLOUD (PARC DE SAINT CLOUD) 200 návštev · 4,4%
  8. Une mare sous bois 8 Une mare sous bois 200 návštev · 4,4%
  9. Les fabriques La Normandie légendaire (autre titre) 9 Les fabriques La Normandie légendaire (autre titre) 200 návštev · 4,4%
  10. Woodland Stream 10 Woodland Stream, 1840 200 návštev · 4,4%

Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Paul Huet?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje
MesiacStránka umelcaStránky diel
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 20260200
Júl 20261 0002 900
Aug 2026200100
Sep 202600
Okt 20260300

Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Paul Huet?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Paul Huet v priebehu roka?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje
DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Woodland Stream000000000000
La Vallée de Bizanos000000000000
FORET DE FONTAINEBLEAU.LES…00000000100000
INONDATION A SAINT CLOUD (P…000000000000
INTERIEUR DE FORET (COMPIEG…00000000000200
GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX…00000000300000
A Pond near La Glacière, at…000000000000
Banks of the Seine at the B…000000000000
Mills near la Glacière, aro…000000000000
The Elms of Saint-Cloud000000000000

Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Paul Huet pozeral?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Zobraziť údaje
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače3 80080,9%
telefóny50010,6%
tablety4008,5%

Aké jazyky používa publikum umelca Paul Huet?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Ako vyzerajú denné návštevy u Paul Huet a aký je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje
DeňNávštevy
št 15 Okt0
pi 16 Okt0
so 17 Okt0
ne 18 Okt100
po 19 Okt100
ut 20 Okt0
st 21 Okt0
št 22 Okt0
pi 23 Okt0
so 24 Okt0
ne 25 Okt0
po 26 Okt0
ut 27 Okt100
st 28 Okt0
št 29 Okt100
pi 30 Okt0
so 31 Okt200
ne 1 Nov0
po 2 Nov0
ut 3 Nov200
st 4 Nov100
št 5 Nov (predpoveď)100
pi 6 Nov (predpoveď)0
so 7 Nov (predpoveď)200
ne 8 Nov (predpoveď)100
po 9 Nov (predpoveď)100
ut 10 Nov (predpoveď)300
st 11 Nov (predpoveď)100
št 12 Nov (predpoveď)100
pi 13 Nov (predpoveď)0
so 14 Nov (predpoveď)200
ne 15 Nov (predpoveď)100
po 16 Nov (predpoveď)100
ut 17 Nov (predpoveď)300
st 18 Nov (predpoveď)100
št 19 Nov (predpoveď)100
pi 20 Nov (predpoveď)0
so 21 Nov (predpoveď)200
ne 22 Nov (predpoveď)100
po 23 Nov (predpoveď)100
ut 24 Nov (predpoveď)300
st 25 Nov (predpoveď)100

Paul Huet: krátke odpovede

Ktoré dielo od Paul Huet má najvyššiu sledovanosť?

CHEVAL NORMAND: 300 návštev, čo predstavuje 7% celkového počtu zobrazení umelca Paul Huet. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.

Koľko návštev získava Paul Huet?

4 700 za posledných dvanástich mesiacov (1 200 na stránke umelca, 3 500 na dielach).

Sledujú ľudia Paul Huet na telefóne alebo na počítači?

Na oboch: pou počítače (81%), telefóny (11%) a tablety (9%); pou počítače dominuje s podielom 81%.

Preferuje publikum určitý druh tvorby od Paul Huet?

Áno, Pokojný (Atmosféra): 14% návštev z 0% katalógu.