Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Henry na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Paul Henry: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Dawn, Killary Harbour: 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 26% celkových zobrazení umelca Paul Henry. Potom Wicklow Landscape a Landscape. Spolu 1 600 návštev: 300 na stránke umelca, 1 300 na dielach. Počet divákov klesá: o 50% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 100 návštevami. Jeden vkus vyniká: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získava 70% návštev pri zdanene malom zastúpení 38% katalógu.
Paul Henry: 9 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 9 najčítanejších diel umelca Paul Henry na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Dawn, Killary Harbour, 1921
700 návštev · 25,9%
-
2
Wicklow Landscape
400 návštev · 14,8%
-
3
Landscape
400 návštev · 14,8%
-
4
A Man of the Hills, 1913
300 návštev · 11,1%
-
5
Leenane, 1913
300 návštev · 11,1%
-
6
A Prayer for the Departed, 1912
200 návštev · 7,4%
-
7
The Potato Digger, 1915
200 návštev · 7,4%
-
8
The Blacksmith, 1913
100 návštev · 3,7%
-
9
My Friend Michael Mangan, 1912
100 návštev · 3,7%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Paul Henry?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Paul Henry?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Paul Henry?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 30,8% | 18,5% |
| Mäkký tieň | 15,4% | 7,4% |
| Mierny jas | 38,5% | 66,7% |
| Svetlá rovnováha | 15,4% | 7,4% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 61,5% | 29,6% |
| Subtelné tóny farieb | 38,5% | 70,4% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,6% | 68,4% |
| Neutrálne tóny | 33,3% | 26,3% |
| Monochromatické | 11,1% | 5,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 69,2% | 48,1% |
| Vyvážené | 30,8% | 51,8% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 15,4% | 7,4% |
| Jemný | 30,8% | 25,9% |
| Vyvážený | 23,1% | 11,1% |
| Výrazný | 7,7% | 25,9% |
| Vyhlásenie | 23,1% | 29,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 23,1% | 51,8% |
| jemne prepojená paleta | 7,7% | 7,4% |
| Vyvážená harmónia | 7,7% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 46,2% | 29,6% |
| Jednotná paleta | 15,4% | 11,1% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Paul Henry v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dawn, Killary Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Leenane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Man of the Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| My Friend Michael Mangan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Potato Digger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| A Prayer for the Departed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| My Host and Hostess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Keel, Achill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Haystack, (p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Paul Henry?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Paul Henry a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 100 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
Paul Henry: krátke odpovede
Ktoré dielo od Paul Henry má najvyššiu sledovanosť?
- Dawn, Killary Harbour: 700 návštev, čo predstavuje 26% celkového počtu zobrazení umelca Paul Henry. Zoznam pokračuje až po 9. miesto.
Koľko návštev získava Paul Henry?
- 1 600 za posledných dvanástich mesiacov (300 na stránke umelca, 1 300 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Paul Henry?
- Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 70% návštev z 38% katalógu.