Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Cézanne na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Paul Cézanne: prehľad o návštevníkoch
Karty hráči priťahuje najviac pozornosti: 21 900 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 4% všetkých zobrazení umelca Paul Cézanne na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Veľké kúpeľne (Philadelphia) a Kôš jabĺk Paul Cézanne si vyhážadali 575 700 návštev: 81 600 na stránke umelca a 494 100 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 72% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 323 300 návštevami. Publikum číta v anglicky (29%), rusky (10%) a kórejsky (7%). Publikum sleduje z Spojené štáty americké (12%), Južná Kórea (7%) a Nemecko (6%). Publikum sleduje na pou počítače (74%), telefóny (22%) a tablety (4%). Publikum sa skлоňuje k Pokojná atmosféra (Atmosféra): 36% návštev pre 20% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Paul Cézanne, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Paul Cézanne, od prvého miesta.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
15 600
Júl 2026
17 900
305 400
Aug 2026
16 300
43 400
Sep 2026
19 500
45 500
Okt 2026
27 800
84 200
Ako často sa ogliadajú diela umelca Paul Cézanne?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Paul Cézanne?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
50,0%
38,3%
Pokojná atmosféra
20,0%
35,9%
Elegantný
16,0%
11,1%
Nostalgický
4,0%
5,0%
Romantický
0,0%
3,6%
Dramatické
2,0%
3,5%
Zemitý
8,0%
1,7%
Éterický
0,0%
0,5%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
64,0%
49,0%
Pokojný
26,0%
27,4%
Pokojná
6,0%
10,1%
Melancholický
2,0%
7,5%
Nostalgický
0,0%
1,8%
Tajomný
0,0%
1,1%
Romantický
0,0%
1,0%
Dramatický
2,0%
0,8%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
16,0%
15,8%
Mäkký tieň
32,0%
39,9%
Mierny jas
42,0%
31,3%
Svetlá rovnováha
4,0%
10,2%
Luminózny
6,0%
2,8%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
16,0%
11,7%
Subtelné tóny farieb
36,0%
36,0%
Vyvážene jemná
42,0%
40,5%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
11,9%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
67,5%
58,1%
Neutrálne tóny
17,5%
21,3%
Tmavé tóny
10,0%
13,7%
Prírodné témy
0,0%
4,9%
Pastelové tóny
2,5%
1,0%
Monochromatické
2,5%
0,9%
Teplé tóny
0,0%
0,1%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
18,0%
15,7%
Vyvážené
68,0%
65,4%
Sýte
14,0%
18,9%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,0%
5,8%
Jemný
22,0%
18,4%
Vyvážený
16,0%
18,1%
Výrazný
18,0%
26,9%
Vyhlásenie
32,0%
30,8%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
24,0%
28,3%
jemne prepojená paleta
14,0%
17,4%
Vyvážená harmónia
20,0%
16,4%
Silná farebná jednota
36,0%
33,1%
Jednotná paleta
6,0%
4,8%
Ktoré diela umelca Paul Cézanne lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Karty hráči
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
2 800
3 700
8 100
Mont Sainte-Victoire z Bibe…
0
0
0
0
0
0
0
0
900
300
500
2 000
Veľké kúpeľne (Philadelphia)
0
0
0
0
0
0
0
0
2 900
1 500
2 900
3 300
Kôš jabĺk
0
0
0
0
0
0
0
0
1 900
1 600
2 500
3 000
Chlapec v červenej vestičke
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
300
Mardi Gras
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mont Sainte-Victoire
0
0
0
0
0
0
0
0
800
600
100
300
Viseľman
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
Jablká a pomoranyče
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Veľké kúpeľa
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
200
400
2 400
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie Paul Cézanne?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
426 500
74,1%
telefóny
127 600
22,2%
tablety
21 600
3,8%
V akých jazykoch sleduje Paul Cézanne?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
8 200
29,1%
rusky
2 900
10,3%
kórejsky
2 000
7,1%
portugalsky
1 800
6,4%
španielsky
1 500
5,3%
bulharsky
1 200
4,3%
arabský
1 100
3,9%
nemecky
1 100
3,9%
švédsky
1 100
3,9%
taliansky
900
3,2%
Koľko ľudí sleduje Paul Cézanne denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
ne 11 Okt
4 000
po 12 Okt
4 800
ut 13 Okt
4 900
st 14 Okt
4 400
št 15 Okt
4 200
pi 16 Okt
4 300
so 17 Okt
7 300
ne 18 Okt
9 100
po 19 Okt
6 000
ut 20 Okt
6 700
st 21 Okt
5 900
št 22 Okt
9 000
pi 23 Okt
7 400
so 24 Okt
5 100
ne 25 Okt
4 300
po 26 Okt
6 500
ut 27 Okt
9 500
st 28 Okt
5 200
št 29 Okt
9 700
pi 30 Okt
5 400
so 31 Okt
5 500
ne 1 Nov (predpoveď)
6 900
po 2 Nov (predpoveď)
6 900
ut 3 Nov (predpoveď)
8 400
st 4 Nov (predpoveď)
6 200
št 5 Nov (predpoveď)
9 100
pi 6 Nov (predpoveď)
6 800
so 7 Nov (predpoveď)
7 100
ne 8 Nov (predpoveď)
7 500
po 9 Nov (predpoveď)
7 500
ut 10 Nov (predpoveď)
9 100
st 11 Nov (predpoveď)
6 700
št 12 Nov (predpoveď)
9 900
pi 13 Nov (predpoveď)
7 400
so 14 Nov (predpoveď)
7 700
ne 15 Nov (predpoveď)
8 000
po 16 Nov (predpoveď)
8 000
ut 17 Nov (predpoveď)
9 700
st 18 Nov (predpoveď)
7 100
št 19 Nov (predpoveď)
10 500
pi 20 Nov (predpoveď)
7 900
so 21 Nov (predpoveď)
8 200
Otázky o Paul Cézanne
Ktoré diela umelca Paul Cézanne priamattavajú najväčšiu pozornosť?
Karty hráči, s 21 900 návštevami (4% všetkých zobrazení umelca Paul Cézanne). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Paul Cézanne na OriginalUniqueArt.com?
575 700 návštev za dvanásť mesiacov: 81 600 na stránke umelca a 494 100 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú Paul Cézanne?
Ľudia sledujú Paul Cézanne na pou počítače (74%), telefóny (22%) a tablety (4%); pou počítače predstavujú 74% návštev.
V akých jazykoch sleduje Paul Cézanne?
V anglicky (29%), rusky (10%) a kórejsky (7%). Na čele je anglicky s podielom 29%.
Aké diela od Paul Cézanne ľudia preferujú?
Pokojná atmosféra (Atmosféra): 36% návštev oproti 20% v katalógu.