Paolo Veronese Pohľady na dielo

1528 – 1588

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paolo Veronese na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Paolo Veronese: čo ukazuje rok návštev

Svadba v Káne je najsledovanejším dielom: 7 700 návštev za rok, čo predstavuje 8% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Paolo Veronese. Nasleduje ich Lucretia a The Wedding at Cana. Stránka umelca mala 10 600 návštev a jeho diela 73 500: celkom 84 100. Pozornosť vzrástla o 278% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 43 000 návštevami. Návštevníci čítajú v anglicky (22%), ukrajinsky (19%) a holandsky (15%). Zástupcovia pochádzajú z Ukrajina (27%), Holandsko (15%) a Spojené štáty americké (12%). Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (70%), telefóny (28%) a tablety (2%). Uprednostňujú Vyvážené (Intenzita farieb): 51% návštev oproti 28% v katalógu.

10 najsledovanejších diel umelca Paolo Veronese

Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Paolo Veronese.

  1. Svadba v Káne 1 Svadba v Káne, 1563 7 700 návštev · 7,9%
  2. Lucretia 2 Lucretia, 1580 6 500 návštev · 6,7%
  3. The Wedding at Cana 3 The Wedding at Cana 4 700 návštev · 4,8%
  4. Svadba v Kaně 4 Svadba v Kaně, 1563 2 300 návštev · 2,4%
  5. Dialektika 5 Dialektika, 1578 2 000 návštev · 2,1%
  6. Dekorácia stropu (detaglio) 6 Dekorácia stropu (detaglio), 1578 2 000 návštev · 2,1%
  7. The Rape of Europa 7 The Rape of Europa, 1570 1 500 návštev · 1,5%
  8. Svadba v Káne (detail) (12) 8 Svadba v Káne (detail) (12), 1563 1 500 návštev · 1,5%
  9. Venuša a Adoníz 9 Venuša a Adoníz, 1586 1 400 návštev · 1,4%
  10. Jupiter vrhajúci blesky na skvosty 10 Jupiter vrhajúci blesky na skvosty, 1554 1 300 návštev · 1,3%

Kedy ľudia navštevujú stránku Paolo Veronese?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Údaje v tabuľke
MesiacStránka umelcaStránky diel
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 20263002 100
Júl 20262 40040 600
Aug 20266007 000
Sep 20261 7004 800
Okt 20265 60019 000

Kedy sú vystavené diela umelca Paolo Veronese?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Aké sú najsledovanejšie diela umelca Paolo Veronese podľa jednotlivých mesiacov?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Údaje v tabuľke
DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Svadba v Kaně000000000001 300
Hostina v Leviho dome00000000000300
Lucretia00000001001 4008006002 600
Svadba v Káne000000007006001 1003 200
The Wedding at Cana00000002002 50001001 500
Dialektika00000001007002000200
Venuša a Adoníz000000003001000700
Mars oblieka Venus00000000100100100100
Sála Olympu0000000040001000
Dekorácia stropu (detaglio)00000000600200200400

Aký je podiel zariadení v rámci publika Paolo Veronese?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Údaje v tabuľke
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače58 70069,8%
telefóny23 30027,7%
tablety2 1002,5%

V akých jazykoch je Paolo Veronese sledovaný?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Údaje v tabuľke
JazykNávštevyZdieľať
anglicky1 60021,6%
ukrajinsky1 40018,9%
holandsky1 10014,9%
rusky90012,2%
španielsky5006,8%
francúzsky4005,4%
bulharsky2002,7%
česky2002,7%
nemecky2002,7%
grécky2002,7%

Koľko návštev za deň má Paolo Veronese a čo ďalej?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Údaje v tabuľke
DeňNávštevy
ne 18 Okt1 600
po 19 Okt1 200
ut 20 Okt1 900
st 21 Okt900
št 22 Okt2 800
pi 23 Okt1 200
so 24 Okt1 200
ne 25 Okt1 100
po 26 Okt2 700
ut 27 Okt3 300
st 28 Okt1 800
št 29 Okt3 200
pi 30 Okt1 500
so 31 Okt1 100
ne 1 Nov1 400
po 2 Nov3 400
ut 3 Nov1 800
st 4 Nov3 100
št 5 Nov1 700
pi 6 Nov2 100
so 7 Nov1 400
ne 8 Nov (predpoveď)1 700
po 9 Nov (predpoveď)3 000
ut 10 Nov (predpoveď)2 900
st 11 Nov (predpoveď)2 400
št 12 Nov (predpoveď)3 200
pi 13 Nov (predpoveď)2 000
so 14 Nov (predpoveď)1 500
ne 15 Nov (predpoveď)1 800
po 16 Nov (predpoveď)3 300
ut 17 Nov (predpoveď)3 100
st 18 Nov (predpoveď)2 600
št 19 Nov (predpoveď)3 500
pi 20 Nov (predpoveď)2 200
so 21 Nov (predpoveď)1 700
ne 22 Nov (predpoveď)2 000
po 23 Nov (predpoveď)3 500
ut 24 Nov (predpoveď)3 400
st 25 Nov (predpoveď)2 800
št 26 Nov (predpoveď)3 700
pi 27 Nov (predpoveď)2 300
so 28 Nov (predpoveď)1 800

Čo sa ľudia pýtajú o Paolo Veronese

Ktoré dielo umelca Paolo Veronese má najviac návštevníkov?

Na prvom mieste je Svadba v Káne s 7 700 návštevami, čo predstavuje 8% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.

Aké je publikum Paolo Veronese na OriginalUniqueArt.com?

84 100 návštev za dvanásť mesiacov: 10 600 na stránke umelca, 73 500 na dielach.

Z akých zariadení prichádza publikum Paolo Veronese?

Publikum pochádza z pou počítače (70%), telefóny (28%) a tablety (2%); pou počítače predstavuje 70% návštev.

Aké jazyky používajú fanúšikovia umelca Paolo Veronese?

anglicky (22%), ukrajinsky (19%) a holandsky (15%); anglicky predstavuje 22%.

Aké diela Paolo Veronese zodpovedajú vkusu návštevníkov?

Diela opísané ako Vyvážené (Intenzita farieb) získavajú 51% návštev pri 28% katalógu.