Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Owen Bowen na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Owen Bowen: čo ukazuje rok návštev
Cattle by a River je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 20% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Owen Bowen. Nasleduje ich Boat Yard, Peel Harbour a The Dawn of Night. Stránka umelca mala 600 návštev a jeho diela 900: celkom 1 500. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 300 návštevami. Uprednostňujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 60% návštev oproti 32% v katalógu.
9 najsledovanejších diel umelca Owen Bowen
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Owen Bowen.
-
1
Cattle by a River
200 návštev · 20,0%
-
2
Boat Yard, Peel Harbour, 1901
100 návštev · 10,0%
-
3
The Dawn of Night, 1903
100 návštev · 10,0%
-
4
The Outskirts of the Village
100 návštev · 10,0%
-
5
Storiths, Bolton Abbey, West Yorkshire
100 návštev · 10,0%
-
6
Evening, South Coast, Isle of Man, 1902
100 návštev · 10,0%
-
7
Knaresborough Castle, 1894
100 návštev · 10,0%
-
8
Flock of Sheep, a Heavy Sky
100 návštev · 10,0%
-
9
Mevagissey, Cornwall
100 návštev · 10,0%
Kedy ľudia navštevujú stránku Owen Bowen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Owen Bowen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Owen Bowen?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,5% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 9,7% | 10,0% |
| Mierny jas | 45,2% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 38,7% | 40,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 19,4% | 10,0% |
| Subtelné tóny farieb | 32,3% | 40,0% |
| Vyvážene jemná | 45,2% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,2% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 60,0% | 71,4% |
| Zemité tóny | 36,0% | 28,6% |
| Tmavé tóny | 4,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,9% | 10,0% |
| Vyvážené | 74,2% | 60,0% |
| Sýte | 12,9% | 30,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 22,6% | 20,0% |
| Jemný | 29,0% | 30,0% |
| Vyvážený | 6,5% | 0,0% |
| Výrazný | 25,8% | 10,0% |
| Vyhlásenie | 16,1% | 40,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 19,4% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 25,8% | 20,0% |
| Vyvážená harmónia | 16,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 32,3% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 6,5% | 0,0% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Owen Bowen podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Farm Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dawn of Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Bowl of Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lane near Tanfield, July | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Village on the Hill, Ap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cattle by a River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Homewards | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Knaresborough Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flock of Sheep, a Heavy Sky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Linton Common | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Owen Bowen sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Owen Bowen a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 100 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Owen Bowen
Ktoré dielo umelca Owen Bowen má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Cattle by a River s 200 návštevami, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 9 diel.
Aké je publikum Owen Bowen na OriginalUniqueArt.com?
- 1 500 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca, 900 na dielach.
Aké diela Owen Bowen zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získavajú 60% návštev pri 32% katalógu.